آموزش ساخت اکانت گوگل ادسنس قدم به قدم


اگر در دنیای وب و فناوری فعال هستید، متوجه خواهید شد که بحث اخیر کسب درآمد از گوگل ادسنس خیلی گرمه! پس از مدتی کار در AdSense، می توانید به راحتی به ارز، دلار یا پوند درآمد کسب کنید. گوگل ادسنس یکی از اصلی ترین و محبوب ترین سرویس های گوگل است. می توانید از وبلاگ یا وب سایت خود درآمد کسب کنید. به تحصیلات چگونه یک حساب Google AdSense ایجاد کنید با آفریقا همراه باشید

ایجاد Google AdSense برای YouTube

گوگل ادسنس یکی از پلتفرم هاست تبلیغات گوگل ادز این برای کسب درآمد از یوتیوب، باید Google Adsense را برای YouTube ایجاد کنید و حساب Google Adsense خود را به کانال YouTube خود پیوند دهید. راه هایی برای خرید حساب Google AdSense وجود دارد. یکی از نحوه استفاده از اکانت گوگل ادسنسایجاد AdSense و پیوند دادن حساب بانکی Afrik.
برای استفاده از Google Adsense برای کسب درآمد از ویدیوهای YouTube خود، ابتدا باید وارد بخش مدیریت کانال YouTube خود شوید. سپس مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. شرایط لازم برای شروع کسب درآمد را اعمال کنید: برای فعال کردن تبلیغات در ویدیوهای خود، باید شرایط خاصی را رعایت کنید، از جمله داشتن حداقل 1000 دنبال کننده و حداقل 4000 ساعت تماشای ویدیو در 12 ماه گذشته.
 2. برای برنامه شریک YouTube ثبت نام کنید : وارد حساب YouTube خود شوید و به بخش “کانال ها” بروید، بخش “برنامه شریک یوتیوب” را پیدا کنید. سپس این گزینه را برای کانال خود فعال کنید.
 3. تأیید حساب Google Adsense: پس از فعال کردن برنامه وابسته YouTube، به Google AdSense هدایت می شوید تا حساب AdSense خود را ایجاد کنید یا حساب AdSense قبلی خود را به یک حساب YouTube پیوند دهید.
 4. تنظیمات تبلیغات ویدیویی: پس از تأیید حساب Google AdSense خود، به قسمت تنظیمات کانال خود بروید و ویژگی های تبلیغات را فعال کنید. شما می توانید انتخاب کنید که کدام یک از ویدیوهای شما تبلیغ شوند و چگونه نمایش داده شوند.
 5. مدیریت درآمد: پس از فعال کردن تبلیغات در کانال YouTube خود، می توانید درآمد خود را از طریق کنترل پنل Google AdSense مشاهده و مدیریت کنید.

با این مراحل می توانید از Google Adsense برای کسب درآمد از ویدیوهای YouTube خود استفاده کنید. در زیر قدم به قدم نحوه ایجاد حساب Google AdSense را توضیح می دهیم.

چگونه یک حساب Google AdSense ایجاد کنیم

قبل از شروع، ایجاد یک حساب Google AdSense دارای شرایط و ضوابطی است که عبارتند از:
شما باید بالای 18 سال سن داشته باشید.
وب سایت شما باید واجد شرایط ارائه خدمات توسط Google باشد.
سپس مراحل زیر را برای ایجاد یک حساب AdSense دنبال کنید

 1. وارد سایت شوید گوگل ادسنس و روی start کلیک کنید.

 2. وارد حساب کاربری شوید گوگل خودت شوید توجه داشته باشید که نباید با حساب AdSense مرتبط باشد.

 3. آدرس وب سایتی را که می خواهید تبلیغ در آن نمایش داده شود را وارد کنید.

  سایت باید متعلق به شما باشد. اگر هنوز سایت ندارید، گزینه No site را انتخاب کنید و بعدا آدرس سایت خود را اضافه کنید.
  URL نباید حاوی یک مسیر (به عنوان مثال، sample.com/path) یا یک زیر دامنه (به عنوان مثال، subdomain.sample.com) باشد.
  URL نباید دارای هیچ پارامتری باشد.
  URL را بدون ” وارد کنید.

 4. قطعه کد را در Adsense وارد کنید

  در این مرحله، Google Adsense کدی را برای اضافه کردن به وب سایت خود در اختیار شما قرار می دهد. پس از افزودن کد، روی دکمه ارسال کلیک کنید.

 5. کشور محل اقامت خود را انتخاب کنید.

  توجه داشته باشید که بعدا نمی توانید کشور خود را تغییر دهید. ایران تحریم است و بهتر است از شرکت های واسطه یا اطلاعات آشنایان خارج از کشور استفاده شود.

 6. شرایط و ضوابط AdSense بررسی کنید و قبول کنید.

  حساب Adsense شما ایجاد شده است! در مرحله بعد باید یک موضوع برای سایت خود انتخاب کنید و روی آن محتوا بسازید. در زیر به محبوب ترین موضوعات Google Adsense خواهیم پرداخت.

درآمد Google Adsense را مشاهده کنید

اطلاعات بیشتر

انتخاب یک تم Google AdSense

پس از افتتاح حساب AdSense، اولین سوالی که مطرح می شود، انتخاب موضوع برای سایت است. سایت شما باید یکی از نیازهای کاربر را برآورده کند. دارای محتوای تخصصی به زبانی غیر از فارسی. توجه داشته باشید که هر چه علاقه بیشتری به محتوای سایت خود داشته باشید، محتوای با کیفیت تری تولید خواهید کرد. محتوای شما نباید توسط ربات کپی یا نوشته شود. اقتصاد، بیمه و پزشکی سه دسته به عنوان سودآورترین موضوعات در گوگل ادسنس در نظر گرفته می شوند و گوگل بیشترین پول را برای آنها پرداخت می کند. در زیر نمونه هایی از موضوعات تخصصی را بررسی خواهیم کرد.

 • ورزش ها: ورزش یکی از موضوعات پرطرفدار و پرطرفدار وب سایت است که در صورت ایجاد محتوا برای رشته ورزشی در آن موفق خواهید شد.
 • بازی و بازی رومیزی: یکی از راه های ایجاد محتوا برای بازی های کامپیوتری این است که یک بازی را به صورت فلش با کدگذاری آپلود کنید تا کاربران بتوانند آن را در سایت بازی کنند و یا اینکه بتوانید محتوای بازی های ورق را منتشر کنید.
 • حیوان خانگی: موضوعاتی مانند پرورش حیوانات خانگی، بیماری های مسری حیوانات، گونه های آنها و تغذیه حیوانات انتخاب های خوبی برای ایجاد محتوای تخصصی هستند.
 • ارزهای دیجیتال: ممکن است به صورت دوره ای محتوا را از ارزهای دیجیتال ناشناخته تولید کنید. این ارزها ممکن است در آینده بسیار محبوب شوند.
 • مسافرت رفتن : سفر و نوشتن در مورد گشت و گذار و گردشگری یکی دیگر از موضوعات داغ و پرطرفدار است.

درآمد به ازای هر 1000 نمایش تبلیغات Adsense

بر اساس تجربه، گوگل حدود 1 تا 10 دلار درآمد در حساب AdSense شما برای 1000 بازدید در روز واریز می کند. این درآمد بسته به موضوع سایت و مکان بازدیدکنندگان متفاوت است. کشورها آمریکایی و اروپایی و اشیاء سلام و پزشکی آنها بیشترین درآمد را دارند.

مقاله مرتبط برای تبدیل شدن به یک یوتیوب: چگونه یک یوتیوبر شویم؟

چگونه از مسدود شدن حساب Google Adsense خود جلوگیری کنیم؟

کسب درآمد از گوگل ادسنس با نقض خط مشی گوگل امکان پذیر نیست. گوگل به راحتی کاربرانی را که قوانین آن را زیر پا می گذارند جریمه می کند. بنابراین فکر نکنید که می توانید گوگل را بازی کنید (یعنی هرگز روی تبلیغات خود کلیک نکنید یا از شخص دیگری نخواهید روی تبلیغات شما کلیک کند!). در زیر راه حل هایی برای کسب درآمد از گوگل ادسنس بدون مسدود کردن حساب Google، ما ارائه می دهیم:

 • روی تبلیغات خود کلیک نکنید: اگر شما به عنوان صاحب سایت به امید درآمدزایی روی تبلیغات خود کلیک کنید، هزینه کلیک ها محاسبه نمی شود. همچنین اگر افرادی در خانه شما بر روی تبلیغات شما کلیک کنند، تخلف است. حتی اگر از پروکسی برای مخفی کردن آدرس IP خود استفاده کنید، گوگل همچنان آن را می داند.
 • کدهای پیوند شده را به صورت دستی تغییر ندهید: اگر می خواهید در کد گوگل ادسنس خودتان تغییراتی ایجاد کنید، آن را از طریق سیستم عامل انجام دهید Adsense انجام دهید. با ویرایش کد خود ظاهر تبلیغات خود را نشکنید. گوگل عملکرد تبلیغات را بر اساس تغییرات در می خواهد AdSense شما برای بررسی ایجاد کردید.
 • ربات‌ها را برای کلیک کردن روی تبلیغات ثبت نکنید: استفاده از یک ربات یا هر وسیله خودکار برای بازی کردن سیستم برای تقلب در درآمد شما غیرقانونی است. همچنین از کلیک های ایجاد شده توسط انسان یا کلیک های تجاری با ناشران دیگر منع شده اید.
 • سایت را به طور خاص برای تبلیغات نسازید: بخشی از ماموریت گوگل تبلیغ در سایت هایی است که محتوای ارزشمندی را در اختیار سایت خود قرار می دهند. اگر سایت شما از نظر محتوا ارزشمند نیست و فقط برای نمایش تبلیغات استفاده می شود، احتمالا مسدود خواهد شد.

آخرین کلمه – نحوه ایجاد یک حساب Google AdSense

با باز کردن یک حساب Google Adsense و با ایجاد وب سایت یا وبلاگ، پس از افزایش تعداد بازدیدکنندگان، می توانید به ازای هر 1000 بازدید، تبلیغات را در سایت خود به نمایش بگذارید و از آنها کسب درآمد کنید. فقط زمانی می توانید درآمد خود را بازخرید کنید که به شرایط کسب درآمد رسیده باشید. تجربه شما از راه های کسب درآمد از Adsense چطور بود؟ شما در زمینه می دانید مانیتورینگ Adsense آیا مشاوره رایگان از کارشناسان مجرب دارید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما و سایر همسفران در میان بگذارید آفریقا آن را به اشتراک بگذارید

 • بازده سرمایه گذاری تبلیغات گوگل (ROI) چیست و چگونه می توان آن را افزایش داد؟
 • آیا از هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده کنیم یا خیر؟
 • Google Ads Editor چیست و چگونه با آن کار کنیم؟
 • ما 13 مورد از بهترین مشاغل برای مهاجرت کاری در سال 2024 را به شما معرفی می کنیم!
 • هوش مصنوعی (AI) چیست و چگونه کار می کند؟

آموزش ساخت اکانت گوگل ادسنس قدم به قدم برای اولین بار در افراک: آژانس تبلیغاتی آنلاین. به نظر می رسد.