آموزش نرم افزار Artisteer و نکات کاربردی (برای مبتدیان)


Artisteer اولین و تنها محصول اتوماسیون طراحی وب است که فورا قالب های وب سایت و وبلاگ شگفت انگیزی را ایجاد و ارائه می کند. این نرم افزار قدرتمند شما را به یک متخصص در طراحی وب سایت، قالب های وردپرس و قالب های وبلاگ تبدیل می کند. این به شما امکان می دهد بدون نیاز به دانستن چیزی در مورد ویرایش گرافیکی یا HTML، طراحی های شگفت انگیز وب سایت خود را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید.

با Artisteer در کمتر از یک دقیقه و بدون نیاز به فتوشاپ، Dreamweaner و مهارت های فنی خاص، علاوه بر طراحی وب، می توانید گرافیک ها، کدهای XHTML و CSS را ویرایش و برش دهید و تم های CMS ایجاد کنید.

دانلود: آموزش Zero to 100 Dreamweaver با 12 آموزش

از Artisteer برای خلاقانه تر کردن طراحی وب سایت خود استفاده کنید، طرح های از پیش ساخته شده را با استفاده از عناصر، پس زمینه، دکمه ها و اشیاء تصویر اصلاح کنید و کدهای CSS و HTML حرفه ای و کاملاً سازگار بنویسید.

ایجاد یک طراحی کلی عالی هرگز با Artisteer آسانتر نبوده است!

چگونه با رابط کاربری Artisteer کار کنیم؟

یادگیری رابط Artisteer بسیار آسان است. چندین عنصر اصلی در این نرم افزار وجود دارد که عبارتند از: منوی اصلی، منوی میانبر، نوار ناوبری تب دار و نمای کلی طراحی.

  • منوی اصلی: یا، منوی اصلی شامل دستورات فایل اصلی، آخرین اسناد و سایر موارد استاندارد منوی فایل است.
  • منوی دسترسی سریع: یا، منوی میانبر شامل میانبرهایی برای Open، Save، Undo و Redo است.
  • نوار ناوبری: نوار پیمایش شامل تمام ابزارهای ویرایش موجود است.
  • پیش نمایش طراحی: پیش نمایش طراحی به شما این امکان را می دهد که ببینید طراحی شما چگونه به نظر می رسد. البته همه لینک ها و دکمه های پیش نمایش قابل کلیک نیستند.

حتما بخوانید: مهارت های طراحی وب سایت مورد نیاز است

فیلم آموزشی

خواندن را از دست ندهید: دانلود دوره های کامل آموزش برنامه نویسی وب