اخراج صدها کارمند Google Ads؛ تصمیم عجیب در بحبوحه بحران حمایت 0 (0)


گوگل در اقدامی غیرمنتظره قصد دارد صدها نفر از اعضای تیم فروش تبلیغات خود را اخراج کند. این اتفاق عجیب همه از جمله بسیاری از تبلیغ کنندگان را نگران کرد.

اهمیت این سوال برای ما چیست؟

یکی از مشکلاتی که ما و سایر تبلیغ کنندگان گوگل در چند هفته گذشته با آن مواجه بوده ایم، عدم پاسخگویی و پشتیبانی مناسب از سرویس تبلیغات گوگل است. اکنون با این تصمیم گوگل، به نظر می رسد که این پاسخ حتی ضعیف تر و تعداد حامیان گوگل حتی کمتر خواهد شد. به همین دلیل، تقریباً همه بازاریابان و تبلیغ کنندگانی که از سرویس Ads استفاده می کنند، نگران این تصمیم گوگل هستند.

چه تغییراتی در انتظار ماست؟

همانطور که در خبرهای قبلی گفتیم، جینی ماروین، سخنگوی گوگل گفت که سیستم پاسخگویی و پشتیبانی گوگل از کار نخواهد افتاد. او فقط اشاره کرد که تغییرات مهمی در راه است. اما هیچ کس نمی داند این تغییرات چیست. تنها اشاره ای به این تغییرات که جینی ماروین داشت این بود که:

“من معتقدم که سرویس هوش مصنوعی گوگل می تواند کمک زیادی به بخش پشتیبانی کند. اتفاقی که تا امروز شاهدش نبودیم اما به زودی اخبار بیشتری در مورد آن خواهید شنید. “

گوگل چه می گوید؟

همانطور که گفتیم، یکی از موضوعات داغ این روزها اخراج گسترده کارکنان در گوگل است. اما یکی از سخنگویان گوگل در این رابطه گفت:

این فرآیندی است که ما تقریبا هر سال از آن عبور می کنیم. هدف اصلی ما بهبود کیفیت خدمات گوگل ادز است. در واقع سعی می کنیم کارشناسان مرتبط با هر کسب و کاری را در اختیار آنها قرار دهیم. به امید پاسخگویی بهتر به سوالات، مشکلات و چالش های مردم. برای دستیابی به این هدف، صدها نفر در گوگل از مشاغل فعلی خود حذف خواهند شد. اما این افراد همیشه این گزینه را دارند که در بخش‌های دیگر گوگل درخواست کار کنند.”