از دیجی کالا با چک خرید کنید


خرید با چک در دیجی کالا امکان پذیر است.

در این کمپین جدید، کاربران دیجی کالا از سراسر ایران از طریق دیجی‌پ اعتبار دریافت کرده و از طریق آن اقدام به خرید می‌کنند. اعتبار اعطایی به مصرف کنندگان از 10 تا 100 میلیون تومان و بازپرداخت آن 12 ماهه (4 چک) و 18 ماهه (6 چک) است.

افراد 18 تا 70 سال در صورت داشتن چک ماهیگیری بنفش به نام خود و کسب امتیاز لازم در امکان سنجی می توانند با تکمیل مراحل ثبت نام این وام را دریافت کنند.\

برای خرید از دیجی کالا با این گزینه جدید وارد صفحه تسویه حساب شده، محصول مورد نیاز خود را انتخاب کرده و پس از طی مراحل و اعتبارسنجی، سبد خرید خود را نهایی کنید. البته در حال حاضر فقط می توانید لوازم خانگی برقی و غیر برقی مانند یخچال، فریزر، جاروبرقی، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی، تلویزیون، اجاق گاز و لوازم آشپزخانه که دارای علامت «پرداخت با چک» با تأییدیه از دیجی کالا.

فرآیند دریافت اعتبار بستگی به فرآیندهای مالی دیجی‌پ دارد، اما برای اینکه اعتبار شما سریع‌تر شارژ شود و بتوانید زودتر خرید خود را انجام دهید، پس از انجام مراحل موجود در سایت، می‌توانید برای ارائه چک به آدرس‌های درج شده مراجعه کنید. بنابراین وام شما می تواند ظرف یک روز شارژ شود. در غیر این صورت اخذ اعتبار به عملکرد کاربر به خصوص در ارسال چک به دفتر دیجی پی بستگی دارد و به طور متوسط ​​10 تا حداکثر 14 روز زمان می برد.

نکته دیگر در مورد تسهیلات جدید دیجی کالا این است که اعتبار دریافتی از طریق چک باید ظرف مدت یک ماه و به صورت یکجا استفاده شود. ضمناً در هنگام خرید باید تا 21.8 درصد از مبلغ اعتبار انتخابی خود را به صورت نقدی (از کارت بانکی) و به عنوان مابه التفاوت نقد و اعتبار پرداخت کنید.

مقاله خرید از دیجی کالا با چک اولین بار در هفته نامه شنبه منتشر شد. به نظر می رسد.