امیدواریم هر سال یک Innotex با شکوه بیشتر و بیشتر داشته باشیم


در دومین روز از نمایشگاه اینوتکس 2024، سالن نوآوری میزبان اعضای تیم دبیرخانه اینوتکس بود تا با روند اجرا قبل و در حین نمایشگاه بیشتر آشنا شوند.
مهدی سیری در این پنل متفاوت به فعالیت یک ساله Innotex 2024 و رویدادهای Innotex Pitch و Research Pitch که در شهرهای مختلف برگزار شد و آخرین مراحل آن در نمایشگاه امسال برگزار شد، اشاره کرد.
صادقی همچنین گفت: در این مدت 24 رویداد مختلف برگزار کرده ایم.
احمدی از اعضای دبیرخانه اینوتکس از اینکه توانسته در این نمایشگاه حضور یابد ابراز خوشحالی کرد.
صادقی درباره کیفیت نمایشگاه و رویدادهای اینوتکس گفت: تنوعی که برای رویدادها ترتیب داده ایم و سعی کرده ایم همه جوانب اکوسیستم استارتاپی ایران را پوشش دهیم، دست شرکت کننده را برای انتخاب راحت رویدادهای مورد علاقه و رشته خود باز می کند سال ما سالن نوآوری داشتیم و سعی کردیم از آن فضا نهایت استفاده را ببریم.”
احمدی همچنین گفت: فضای رشد ما پایانی ندارد و حتی در زمان اعزام نیز نقاط ضعف خود را پیدا کرده و حفظ می کنیم تا بتوانیم در سال آینده آن نقاط ضعف را پوشش دهیم.
سیری افزود: غرفه داران بسیار کمک کننده و با حوصله با ما بوده اند.
رجبی همچنین اظهار داشت که «تقریبا هر سال چیزهای زیادی یاد می گیریم و برای سال های بعد آماده می شویم».
صادقی درباره نقطه قوت نمایشگاه امسال گفت: به نظر من بهترین قسمت کار ما همین سالن مبتکران بود که با کمک و تلاش تیم اجرایی خوب به نمایشگاه رسیدند بازخوردی که از این رویداد توسط اعضای قانونگذار و پرسش‌ها و پاسخ‌های حقوقی شرکت‌کنندگان دریافت کردیم. تماشاگران صحنه هم خیلی خوب بودند و چند برابر ظرفیت صحنه پر بود. ما امسال 300 سخنران داشتیم و معتقدم تعامل با آنها بسیار خوب بود.”
احمدی همچنین موفقیت امسال اینوتکس را در زمینه تحقیقات و رویدادهای تیم های شهری مورد توجه قرار داد و نقطه عطف آن را حضور صنایع بزرگ و برگزاری رونمایی ها دانست.
سیری در پایان از مساعدت دکتر عباسی فشمی در برگزاری نمایشگاه تشکر کرد و به تیم اجرایی حدود 30 نفره اشاره و از آنها تشکر کرد.
رجبی همچنین ابراز امیدواری کرد که هر سال اینوتکس را بزرگتر و باشکوهتر برگزار کنیم تا بتوانیم با کشورهای همسایه رقابت کنیم.
سیزدهمین دوره نمایشگاه اینوتکس 2024 از 18 تا 21 اردیبهشت ماه در پارک فناوری پردیس برگزار می شود.

ما امیدواریم که هر سال یک Innotex باشکوه وجود داشته باشد، اولین شنبه مگ. به نظر می رسد.