بازگشت پول تضمین شده است


امتناع از خرید پنل پیامک شامل جریمه می باشد و طبق قوانین شرکت می توانید تا 7 روز پس از خرید پنل پیامک نسبت به استرداد وجه اقدام نمایید و پس از کسر 20 درصد جریمه + مابقی کارمزد بانکی، استرداد وجه انجام می شود.

البته این درخواست انصراف باید در چارچوب سیاست شرکت باشد، بنابراین اگر درخواست بازپرداخت شما در چارچوب سیاست شرکت نباشد، بازپرداختی انجام نخواهد شد.

تعهدات پیامکی فراز در زیر نوشته شده است و در صورتی که به تعهدات خود عمل نکرده ایم، می توانید درخواست بازپرداخت کنید. باید بدانید که فرکانس درخواست بازگشت از طریق پیامک بسیار کم است و از هر 1000 سفارش حدود 20 مورد است! که کمتر از 2 درصد افرادی هستند که از پول نقد استفاده می کنند.

خرید پنل اس ام اس از فراز اس ام اس به معنای پذیرش این قوانین است. لذا لطفا قبل از خرید و استفاده از فراز اس ام اس قوانین و مقررات سامانه پیامکی را مطالعه و تایید نمایید، خرید پنل پیامک فراز اس ام اس به معنای تایید و پذیرش قوانین و مقررات خواهد بود.

کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و موسسات دولتی برای استفاده از سامانه پیامکی باید مدارک احراز هویت را برای ارسال پیامک ارسال کنند و بدون ارسال مدارک امکان ارسال پیامک وجود ندارد.

توجه: در صورتی که کد ملی و شماره همراه اعلام شده به نام یک نفر باشد، نیازی به ارسال مدارک احراز هویت نیست و احراز هویت شما به صورت خودکار از طریق سامانه شهرک انجام می شود.

شرایط بازپرداخت

 • ضمانت بازگشت وجه تا 7 روز است.
 • در صورت ارسال بیش از 1000 پیامک امکان برگشت پنل وجود ندارد.
 • در صورت فعال سازی خط ویژه رایگان، هزینه فعال سازی خطوط هدیه از مبلغ پنل پرداختی کسر خواهد شد.
 • با توجه به اینکه شارژ خریداری شده به پیامک تبدیل می شود، به هیچ عنوان امکان استرداد شارژ وجود ندارد.

لازم به ذکر است در درخواست خود شماره کارت بانکی نام صاحب پنل پیامک را ارسال کنید تا پنج شنبه هر هفته وجه شما به حساب شما واریز شود. در صورتی که خرید پنل با شماره کارتی غیر از صاحب پنل انجام شود، باید عکس کارت ملی صاحب کارت بانکی را ارسال کنید تا قیمت به حساب صاحب پنل عودت داده شود. کارت بانکی.

 • کاربر دقت داشته باشد که هزینه خریداری شده به عهده اپراتور بوده و قابل استرداد نمی باشد و همچنین در صورتی که کاربر خط ویژه ثبت کرده باشد هزینه ثبت خط ویژه اخذ و موجودی عودت داده می شود.
 • در صورت دریافت فایل افزونه، قالب پیامکی و غیره، در صورت درخواست بازپرداخت، هزینه افزونه، قالب و خدمات استفاده شده کسر و مابقی وجه مسترد خواهد شد.
 • درخواست استرداد وجه فقط از طریق تیکت امکان پذیر است و خواهشمند است این موضوع را طی تماس تلفنی مطرح نکنید تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شود.

بازپرداخت با 20 درصد جریمه

علاوه بر کسر 20 درصد از مبلغ اولیه، برای انصراف از خرید، هزینه بانکی برای کلیه بازپرداخت ها کسر می شود و مابقی عودت داده می شود. در زیر نمونه هایی از متداول ترین موارد خرید پنل که درخواست استرداد وجه شده است آورده شده است که در تمامی موارد 20 درصد از جریمه به همراه هزینه های بانکی کسر و مابقی عودت داده می شود.

 • خرید اشتباه
 • تکرار خرید؛ مبلغ به عنوان کارمزد به پنل قبلی اضافه می شود.
 • عدم امکان استفاده از محصول به دلیل دانش فنی ضعیف
 • ناسازگاری محصول با سایر مواد افزودنی؛ کاربر می تواند قبل از خرید از کارشناس سازگاری افزونه سوال کند.
 • از پنل پیامک استفاده نمی کند یا نیازی به آن ندارد
 • در افزونه هایی که قصد استفاده از آن را دارید، خطاهایی وجود دارد.

چه زمانی هیچ بازپرداختی وجود ندارد؟

 • با توجه به اینکه شارژ خریداری شده به پیامک تبدیل می شود، به هیچ عنوان امکان استرداد شارژ وجود ندارد.
 • در صورت خرید قانونی حساب، هزینه یا خط ویژه خریداری شده به حساب شرکت واریز می شود، با توجه به اینکه صورتحساب های قانونی روزانه با سامانه مودیان ارسال می شود و در کیف مالیاتی شرکت ثبت می شود، امکان برگشت وجود ندارد، بنابراین در صورت داشتن در خرید خود شک دارید، حتما خرید خود را به صورت واقعی انجام دهید، بدیهی است که خریدهای واقعی به صورت جمعی در سامانه مالیاتی ثبت می شود و امکان صدور فاکتور وجود ندارد.
 • در صورت ارسال پیامک مجرمانه (ارسال پیامک جعلی از نهادهای دولتی، ارسال پیامک فیشینگ، ارسال پیامک هایی که موجب رعب و وحشت و به قصد ایجاد مزاحمت یا شوخی می باشد)، پنل شما مسدود و اطلاعات به مراجع قانونی ارجاع داده خواهد شد. هیچ بازپرداختی صادر نخواهد شد.
 • هرگونه تداخل با منبع سامانه و تلاش برای نفوذ و هرگونه اقدامی که موجب قطع سرویس پیامک فراز شود جرم تلقی شده و علاوه بر مسدود کردن حساب کاربری، پیگیری های لازم توسط شخص حقوقی انجام خواهد شد.

چگونه درخواست بازپرداخت کنیم؟

تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد حساب کاربری خود شوید، درخواست بازپرداخت را به بخش مالی در بخش ارسال بلیط پشتیبانی ارسال کنید.

دلیل درخواست پرداخت را اعلام کنید تا در صورت مطابقت با قوانین پیامک فراز، پس از کسر 20 درصد از مبلغ پرداختی، موجودی به حساب شما بازگردانده شود.

یک درخواست از شما داریم

قبل از ارسال درخواست بازپرداخت، مشکل خود را با پشتیبانی و کارشناسان فراز اس ام اس در میان بگذارید تا مطمئن شوید که سامانه پیامکی ما پاسخگوی نیازهای شما نیست و بدانید که ما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما انجام می دهیم و البته مطمئن هستیم که هرکسی با استپ اجرای by Step دستورالعمل بخش پشتیبانی و موارد ذکر شده در فیلم آموزشی از تبلیغات پیامکی نتایج بسیار خوبی گرفته و به طور مستقیم و غیرمستقیم هزاران برابر پرداخت می شود و شما هرگز به آن فکر نمی کنید!

ضمانت برگشت وجه قابلیتی است که در فراز اس ام اس معرفی کرده ایم تا با خیالی آسوده سامانه پیامک را خریداری کنید. انصاف با مشتریان و انصاف با کارکنان جزو ارزش های سازمانی ماست و برخلاف آن عمل نخواهیم کرد!

متن ضمانت بازگشت وجه اولین بار در پنل پیامک – سامانه پیامک – پنل پیامک پدیدار شد.