بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای ویرایش و ایجاد ویدیو


ساخت ویدیو یکی از راه های کاربردی برای دیده شدن در جامعه و فضای مجازی به کمک است هوش مصنوعیشما قادر خواهید بود ویدیوهای خاص و منحصر به فردی بسازید. امروزه با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی برای ویرایش ویدئو به امری متداول تبدیل شده است، می توانید با استفاده از آنها شروع به تولید محتوای جالب کنید.
آیا تا به حال به زندگی بدون فناوری و هوش مصنوعی فکر کرده اید؟ در این صورت شما یک زندگی بدون انگیزه و پیشرفت دارید و هیچ هدفی برای ادامه زندگی نخواهید داشت. تولید ویدئو یکی از راه های درآمدزایی است که از طریق آن افراد از ابزارهای هوش مصنوعی برای ویرایش ویدئو و عکس برای محتوای خود استفاده می کنند. برای آشنایی بیشتر با ابزارهای هوش مصنوعی برای ویرایش و ساخت ویدیو، تا پایان این مقاله از افراک با ما همراه باشید.

ابزارهای هوش مصنوعی برای ویرایش و ایجاد ویدیو چیست؟

هوش مصنوعی یک فناوری جدید با یک سری الگوریتم های خاص است که به دو دسته اصلی ضعیف و قوی تقسیم می شوند. هوش مصنوعی برای کارهای مختلف ابزارهای مختلفی دارد که هر کدام با توجه به زمینه فعالیت وظایفی دارند.

برخی از این ابزارها برای ایجاد و ویرایش فیلم ها طراحی شده اند که می توانند روند ساخت فیلم های با کیفیت و خاص را تسهیل کنند. این ابزارهای ویرایش ویدیو از الگوریتم‌های هوش مصنوعی پیروی می‌کنند که می‌توانند هر نوع نقص محتوایی را شناسایی و برطرف کنند. البته امروزه ابزارهای هوش مصنوعی به طور گسترده ای برای ویرایش ویدیو استفاده می شود که باعث افزایش سرعت عملکرد کاربر و کیفیت محتوای ایجاد شده می شود.

مقاله مرتبط: AI Tools Subtitle Maker برای ویدیوها و فیلم ها

باید بدانید که کیفیت ویدیوهای تولید شده توسط این ابزارها بسیار مهم است که هر ویدیو نسبت به انواع دیگر کیفیت متفاوتی خواهد داشت. کیفیت این نوع ویدیوها بر اساس فاکتورهای مختلفی مانند نوع ویدیو، تنظیمات ویرایش، ویژگی های هوش مصنوعی و میزان تجربه کاربری در هنگام استفاده از آن تعیین می شود.

ما انواع نرم افزارهای هوش مصنوعی را برای ایجاد و ویرایش فیلم ها ارائه می دهیم

همانطور که می دانید ساخت و ویرایش ویدئو یکی از فرآیندهای خاص است که زمان زیادی را می طلبد. به همین دلیل استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی برای ویرایش و تولید ویدیو مزایای بسیاری را برای افراد فراهم می کند تا بتوانید شروع به تولید محتوای جذاب و خاص کنید.

مقاله مرتبط: انتخاب نام کانال یوتیوب با هوش مصنوعی

بهترین ابزارهای هوش مصنوعی و سایت های ویرایش ویدیو انواع مختلفی دارند که هر فردی می تواند از آنها استفاده کند و از آنها بهره مند شود. لیست ابزارهای ویرایش ویدیو با هوش مصنوعی به شرح زیر است:

هنر

Pictory یکی از ابزارهای ایجاد و ویرایش ویدئو با هوش مصنوعی است که توسط Pcubix توسعه یافته است. این ابزار به گونه ای طراحی و ساخته شده است که می توانید از آن برای ساخت فیلم های با کیفیت و حرفه ای استفاده کنید.

در واقع پیکتوری یک سایت هوش مصنوعی برای تبدیل عکس به فیلم است که با امکانات فراوانی مانند افکت های مختلف، ایجاد زیرنویس و مواردی از این دست یکی از پرکاربردترین ابزارها برای ساخت و ویرایش فیلم است. این ابزار نیاز به دانش و مهارت خاصی ندارد و می توانید از آن برای ویرایش هر تصویر و متنی استفاده کنید.

سنتز

ابزار Synthesia یکی از بهترین سایت های ویرایش ویدیو با هوش مصنوعی است که در ساخت ویدیوهای آموزشی و موزیک استفاده می شود. این ابزار دارای ویژگی های زیادی مانند همگام سازی خودکار لب، بیش از 70 آواتار، تبدیل متن به صدا، انیمیشن سفارشی و فرمت های مختلف ویدیویی و پشتیبانی از 65 زبان است.

در ویدیو

In video یکی دیگر از ابزارهای ویرایش ویدیو با هوش مصنوعی است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به دانش خاصی فیلم های حرفه ای ایجاد کنید. با استفاده از این ابزار می توانید به فرمت های مختلف دسترسی داشته باشید و ویدیوی دلخواه را تهیه کنید.

In video همچنین یک سایت هوش مصنوعی برای تبدیل عکس به فیلم است که معمولا برای ایجاد انواع فیلم های تبلیغاتی، اسلایدشوها، ارائه ها و موارد مشابه استفاده می شود. این ابزار دارای کتابخانه ای متشکل از هزاران ویدیو و موسیقی است که با بهره گیری از آنها محتوای جذابی ایجاد و منتشر خواهید کرد.

مطالب مرتبط: ابزارهای هوش مصنوعی برای تبدیل عکس ها به فیلم

Veed.io

ابزار Veed دارای ویژگی مشابه سایر بهترین سایت های ویرایش ویدیو با هوش مصنوعی است که در آن شما قادر خواهید بود ویدیو با متن، فونت، موسیقی و رنگ دلخواه خود تولید کنید. استفاده از این ابزار هوش مصنوعی نیز آسان است، بنابراین می توانید ویدیوی مورد نظر خود را تنها با یک کلیک ایجاد یا ویرایش کنید.

ابزار Veed.io رایگان و رایگان است که توسط هر کاربری با هر سطح دانش اعم از مبتدی، متوسط ​​و حرفه ای قابل استفاده است.

از کتاب های الکترونیکی بخوانید

راهنمای طراحی جلد ویدیوی YouTube

دانلود رایگان

Elio.io

این ابزار مانند سایر سایت ها یک تولید کننده ویدئو است که توسط تیمی جهانی از متخصصان فناوری هوش مصنوعی مدیریت و کنترل می شود. اگر از جمله افرادی هستید که می خواهید بدون بازیگر ویدیو بسازید، ابزار Elio.io برای شما مناسب است. که معمولاً می تواند برای ایجاد ویدیوهای آموزشی بدون بازیگران، پست های تولید و صداگذاری استفاده شود.

Elio همچنین یک سایت هوش مصنوعی برای تبدیل عکس به ویدئو است و از ویژگی های آن می توان به پشتیبانی از ۲۵ آواتار و ۶۰ زبان جهانی، ساخت فیلم های آموزشی در اندازه های مناسب و ساخت فیلم های گرفته شده از مقالات یا وبلاگ ها اشاره کرد.

سایت های هوش مصنوعی عکس ها را به فیلم تبدیل می کنند

گاهی اوقات بسیاری از افراد بر اساس علاقه یا نیاز خود شروع به ساخت فیلم بر اساس یک سری عکس می کنند. در گذشته این فرآیند زمان بر بود، اما امروزه توسط سایت هوش مصنوعی می توان عکس ها را به فیلم تبدیل کرد.

مقاله مرتبط: بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای تولید محتوا

سایت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند، بنابراین انتخاب بهترین سایت های ویرایش ویدیو با هوش مصنوعی کار دشواری است که در آن با گزینه های زیادی روبرو خواهید شد. لیست سایت های هوش مصنوعی برای تبدیل عکس به فیلم به شرح زیر است:

 • سایت عکس
 • سایت گلیاکلود
 • سایت هوش مصنوعی Deepbrain
 • سایت Elai.io
 • سایت InVideo
 • سایت ویدیو سینتی سایزر
 • سایت Wisecut
 • سایت سنتزیا
 • سایت Lumen5
 • سایت My Heritage
 • سایت کایبر

سایت های ذکر شده لیستی از سایت های هوش مصنوعی برای تبدیل عکس به فیلم هستند که با استفاده از آنها می توانید از هر نوع عکسی در فیلم های خود استفاده کنید.

مزایای سایت و ابزارهای هوش مصنوعی برای ویرایش و تولید ویدیو

ابزارهای هوش مصنوعی قابل توجه ترین چیزهایی هستند که فواید زیادی به مردم می دهند. از این ابزارها برای ایجاد و ویرایش ویدیو استفاده می شود که می توانید هر نوع ویدیویی را با چند کلیک دریافت کنید. مزایای سایت های هوش مصنوعی و ابزارهای ویرایش ویدیو عبارتند از:

 • این فرآیند آسان است و نیازی به دانش و مهارت خاصی ندارد
 • می توان از آن در هر سیستم کامپیوتری یا گوشی هوشمند استفاده کرد
 • ایجاد و ویرایش ویدیوهای با کیفیت بالا و آسان برای استفاده
 • صرفه جویی در زمان و هزینه

مقاله مرتبط: ابزارهای هوش مصنوعی برای سئو سایت

نکات مهم در انتخاب سایت و ابزار ویرایش ویدیو

همانطور که می دانید سایت ها و ابزارهای زیادی با هوش مصنوعی در زمینه ویرایش و ساخت ویدیو وجود دارد که انتخاب نوع کاربرپسند با امکانات فراوان را دشوار می کند. زیرا برای شروع ساخت ویدیوهای خاص و منحصر به فرد بدون اتلاف وقت و هزینه، باید به یک سایت یا یک ابزار جهانی بروید.

نکات مهم و قابل توجه در انتخاب سایت و ابزارهای ویرایش و ایجاد ویدئو با هوش مصنوعی به شرح زیر است:

 1. ابتدا سایت یا ابزاری با رابط کاربری ساده و آسان انتخاب کنید تا در استفاده از آن مشکلی نداشته باشید.
 2. در نتیجه نوع مربوطه باید بتواند محتوای با کیفیت و حرفه ای را به کاربران ارائه دهد.
 3. سایت یا ابزار مربوطه باید قابلیت استفاده برای ساخت هر نوع فیلم آموزشی، تبلیغاتی و هر نوع دیگری را داشته باشد.
 4. برخی از آنها قابل شارژ و برخی رایگان هستند که می توانید با توجه به نیاز خود انتخاب و استفاده کنید.
 5. بهتر است نوعی را انتخاب کنید که در هر سیستم کامپیوتری و گوشی هوشمندی قابل استفاده باشد.
 6. سایت یا ابزاری که امکانات زیادی داشته باشد پاسخ بهتری به نیازهای شما خواهد بود.
 7. برخی از سایت ها و ابزارهای هوش مصنوعی دارای یک کتابخانه کامل و غنی از هر نوع رسانه ای هستند که می توان از آنها برای ایجاد یک ویدیو با نتیجه عالی استفاده کرد.

آخرین کلمه

همانطور که گفتیم، ساخت ویدیو یکی از محبوب ترین کارهایی است که برای اهداف مختلف انجام می شود. برای ویرایش ویدئو نیز می توان از ابزارهای هوش مصنوعی استفاده کرد که به کمک آن می توانید محتوای باکیفیت تولید و منتشر کنید.

البته سایت ها و ابزارهای هوش مصنوعی مزایای زیادی دارند و برای انتخاب بهترین نوع آن ها باید یک سری نکات را رعایت کرد تا بتوانید نوع مناسب را با هدف یا نیاز خود انتخاب کنید. امیدواریم با انتشار این محتوا توانسته باشیم اطلاعات مفید و کاربردی در مورد ابزارها و بهترین سایت های ویرایش ویدیو با هوش مصنوعی در اختیار شما قرار دهیم.

مقاله بهترین ابزارهای هوش مصنوعی برای ویرایش و ساخت ویدیو اولین بار در افراک: آژانس تبلیغاتی آنلاین پدیدار شد. به نظر می رسد.