بهترین منابع یادگیری سئو: منابع انگلیسی و فارسی!


روزی روزگاری در دنیای اینترنت، خدایان دست به کار شدند و ادعای حکومت کردند! گوگل، مایکروسافت بینگ، یاهو، داک داک گو و غیره هر کدام بخشی از این دنیا را در اختیار گرفتند و تصمیم گرفتند با هم بر اینترنت حکومت کنند. گوگل قلمرو و فالوورهای بیشتری پیدا کرد.

طبیعتاً حکومت و عبادت خدا بدون قانون و مقررات بیهوده بود. بنابراین گوگل تصمیم گرفت قوانین و مقرراتی به نام «سئو» داشته باشد. هر سایتی که به سئو اعتقاد داشته باشد و آن را دنبال کند ذخیره می شود و جای آن بهشت ​​جستجو خواهد بود. صفحه اول گوگل! جایی که بازدیدکنندگان و مشتریان چپ و راست به سمت آنها می آمدند.

اما آن سایت هایی که سئو را انجام نداده اند در انتهای صفحات جستجو قرار می گیرند. همان جایی که قرار بود مجازات در معرض دید عموم نباشد.

البته گوگل تصمیم گرفت کمی کار را برای فالوورهای خود سخت کند. او سئو را مستقیماً به دنبال کنندگان خود معرفی نکرد. بلکه گفت هرکسی که جستجوگر واقعی است باید قوانین سئوی ما را جستجو کند و پیدا کند. به هر حال رسیدن به آسمان در صفحه اول گوگل کار آسانی نیست و متعلق به کسانی است که زحمت جستجو و اندوختن دانش را می کشند!

اما می خواهیم مسیر یادگیری سئو را برای شما روشن کنیم. اگر می خواهید بهشت ​​باستانی گوگل در انتظار شما باشد، این مقاله را بخوانید و با منابع سئوی که معرفی کرده ایم، یکی یکی تصمیم خود را بگیرید. رستگار شوی و جایگاه جاودانه سایت تو عنوان اول گوگل باشد!

قدرتمندترین منابع برای یادگیری سئو! (6 منبع به زبان انگلیسی)

چه طرفدار مطالعه و یادگیری باشید، چه از طرفداران یوتیوب یا دوره های ویدیویی و صوتی باشید، در این قسمت منبعی برای مطالب دلخواه خود برای یادگیری سئو پیدا خواهید کرد. اگر به دنبال منابع فارسی زبان اما حرفه ای و با کیفیت هستید، از این قسمت صرف نظر کرده و برای آشنایی با بهترین منابع رایگان آموزش سئو فارسی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

1. راهنمای سئو گوگل: طعم گوگل به زبان خودش!

موتورهای جستجو Bing، Yahoo و DuckDuckGo خوب هستند. اما می دانیم که اگر سایت شما در صفحه نتایج گوگل نمایش داده نشود، ترافیک، مشتریان و فروش زیادی را از دست خواهید داد.

به هر حال، 92.6 درصد از کل جستجوها در جهان در گوگل انجام می شود. به همین دلیل بسیار مهم است که به آنچه گوگل درباره نحوه رتبه بندی خوب می گوید گوش دهید. اگرچه گوگل مانند سرآشپزی است که هرگز دستور سس مخفی خود را فاش نمی کند، خوشبختانه این راهنمای سئوی رایگانی که او منتشر می کند، چیزهای خوبی برای گفتن دارد.

حتی اگر قبلاً چیزهای زیادی در مورد سئو می دانید، شکی نیست که چیز جدیدی در این راهنما پیدا خواهید کرد.

2. جستجوی مرکزی گوگل کانال یوتیوب: با ویدیوهای جالب یاد بگیرید!

چه چیزی ساده تر از این است که هنگام تغییر در الگوریتم های گوگل، یک نوتیفیکیشن روی گوشی شما ظاهر شود و آن تغییر را برای شما توضیح دهد؟

کانال Google Search Central YouTube پر از نکات عالی SEO است! اگر تماشای ویدیو را به خواندن مقاله ترجیح می دهید، فراموش نکنید که در این کانال مشترک شوید تا اعلان های ویدیویی را در تلفن خود دریافت کنید. به این ترتیب، زمانی که گوگل تغییری در الگوریتم‌های خود ایجاد می‌کند یا زمانی که از تکنیک جدیدی برای تقویت سئو استفاده می‌شود، شما اولین کسی خواهید بود که می‌دانید!

3. راهنمای Moz: آموزش SEO از کارشناسان!

آیا شما سخنرانانی را دیده اید که فقط سخنرانی می کنند اما تجربه عملی از موضوع ندارند؟ این مورد در مورد وبلاگ Moz نیست، که یکی از بهترین منابع سئو موجود است. چه بهتر از این که سئو را از سایتی بیاموزید که تمام تخصص در بهینه سازی سایت و یکی از معروف ترین سایت های دنیا برای ابزارهای سئو را دارد؟

این راهنمای 10 فصلی از Maze به شما دانش عمیق، اساسی و کاملی از SEO می دهد. پس از خواندن این راهنما، سئو را مانند پشت دست خود خواهید دانست.

4. Backlinko Blog: منبعی که ارزشش را به طلا دارد!

وبلاگ Backlinko یکی از بهترین منابع آموزش سئو در جهان است! وبلاگ به طور کامل توسط متخصص سئو برایان دین نوشته شده است. چیزی که بسیاری از کاربران از آن به عنوان یک تکه طلا در میان زباله ها یاد می کنند! عزیزتر، روشن تر! وبلاگ او در بین سایر وبلاگ های سئو قطعا طلایی است!

هنگامی که از این وبلاگ بازدید می کنید، این راهنمای سئو توسط برایان دین را بررسی کنید. این راهنما دو ویژگی بسیار مثبت دارد. اول اینکه بسیار به روز است و جدیدترین تکنیک های سال 2023 را به شما آموزش می دهد. و دوم اینکه بر یادگیری سریع و آسان تاکید دارد!

5. دوره آموزشی SEO hubspot: دوره عالی با قیمت 30 ثانیه!

تنها قیمت شرکت در این دوره جذاب و حرفه ای فیلترشکن و 30 ثانیه زمان ثبت نام در سایت مرکز می باشد! فیلتر خود را روشن کنید، در این سایت ثبت نام کنید و دانش سئوی خود را از صفر به صد ارتقا دهید.

از مفاهیم اولیه و اصول اولیه سئو گرفته تا سئو داخلی، تحقیق کلمات کلیدی، لینک سازی، بهینه سازی در سایت برای به دست آوردن نتایج غنی و…. همه چیز در این دوره رایگان از HubSpot پوشش داده شده است.

6. دوره آموزشی Udemy SEO: کلاس واقعی و رایگان!

در مورد شرکت در یک دوره رایگان انگلیسی که واقعاً شبیه یک کلاس واقعی است، چطور؟ در دوره آموزشی Udemy SEO می توانید ساعت خاصی از روز را برای تماشای دوره تعیین کنید. هر روز در این زمان به شما اطلاع داده می شود و دوره برای شما باز خواهد بود! همه چیز شبیه یک کلاس واقعی و رسمی است و این رسمی بودن شما را تشویق می کند که در مسیر خود بمانید.

این دوره تمامی موضوعات سئو را از سینه مرغ گرفته تا زندگی انسان را پوشش می دهد. از راه اندازی استراتژی و انتخاب مخاطب هدف گرفته تا سئو داخلی، ساخت لینک، تحقیق کلمات کلیدی، سئو خارجی و قطعات ویژگی و ویژگی های SERP. آیا آماده هستید ثبت نام کنید و دوره را به صورت رایگان دریافت کنید!

آیا به دنبال منابع سئو فارسی زبان هستید؟

در حالی که در کیفیت بالای منابع شکی نیست و شما را با آنها آشنا کرده ایم. اما منکر مشکلات زبانی او هم نیستیم! مخصوصاً وقتی می خواهیم مبحثی مانند سئو را شروع کنیم و دانش زیادی در مورد آن نداریم، خود کار یک چالش است. و نیازی نیست که با انتخاب زبان انگلیسی و به اصطلاح منابع برای پیچیدن سرمان، کار را برای خودمان سخت تر و چالش برانگیزتر از آن کنیم!

پس اگر مصمم به یادگیری یک موضوع جدید با یک زبان جدید هستید، این کار است! اما اگر نمی خواهید زمان زیادی را برای درک لغات تخصصی انگلیسی تلف کنید و سئو را سریعتر و راحت تر یاد بگیرید، تعدادی از منابع سئو فارسی وجود دارد که از نظر کیفیت حداقل به اندازه منابع انگلیسی هستند.

اما برای شروع، ما شما را به خرید دوره هایی که نیاز به سرمایه گذاری مالی دارند، تشویق نمی کنیم. این روزها دوره های آموزشی سئو به زبان فارسی آنقدر زیاد شده است که همه ادعا می کنند استاد سئو هستند. اما از حرف تا عمل فاصله زیادی است. مردم چقدر برای خرید دوره سئو هزینه می کنند؟ اما بدون نتیجه برمی گردند.

بنابراین توصیه ما به شما این است: برای شروع، زیر بار کسی که قصد دارد شما را مجبور به خرید دوره کند، نروید. اول، قبل از اینکه پول خود را سرمایه گذاری کنید، زمان خود را سرمایه گذاری کنید.

مجموعه ای از بهترین و جامع ترین مطالب آموزش سئو برای مبتدیان را از زبان کارشناسان سئو به صورت رایگان در این لینک گردآوری کرده ایم که چیزی از یک دوره عالی کم ندارد.

یک پیشنهاد آسان و کاربردی برای شما داریم: صفحه جدید دوره آموزشی رایگان سئو را به بوکمارک های خود اضافه کنید. سپس فقط 10 دقیقه در روز وقت بگذارید و هر روز یکی از مطالب این دوره را بخوانید. به این ترتیب تنها با 10 دقیقه در روز در 15 روز متخصص سئو می شوید.

یک قدم جلوتر… آموزش تخصصی سئو!

همانطور که گفتیم در ابتدای کار سرمایه گذاری مادی را توصیه نمی کنیم. مطالب رایگان به زبان فارسی و انگلیسی که در این مقاله ارائه کرده ایم، نقطه شروع بسیار خوبی است. وقتی مدتی آن را پشت سر گذاشتید و چند قدم به جلو در این مسیر برداشتید، آنگاه می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید تمام راه را ادامه دهید یا نه.

در این مرحله، اگر تصمیم به ادامه داشته باشید، سرمایه گذاری مادی نتیجه خواهد داد. اگر پس از مطالعه مطالب دوره رایگان سئو آکادمی نوین احساس کردید که آموزش های ما برای شما مفید بوده است به این موضوع علاقه مند هستید و می خواهید سئو حرفه ای را یاد بگیرید و متخصص سئو شوید. سپس می توانید یک قدم فراتر بروید و یک دوره حرفه ای سئو را بگذرانید.

اگر می خواهید بدانید کامل ترین دوره سئو در ایران چه می گوید، ادامه مقاله را بخوانید.

بهترین منبع ایران برای یادگیری سئو

بله، چیزی که شنیدید درست است. ما مدعی هستیم که دوره جدید کامل ترین دوره سئو است. این یک ادعای بزرگ است زیرا می دانیم که چیزی از این دوره کم نگذاشته ایم و نکاتی را در این دوره ارائه کرده ایم که در هیچ جای دیگری نخواهید یافت. بسته سئو جدید گنجانده شده است 5 دوره ویدئو و 3 کتاب متخصص در سئو. این دوره فقط یک آموزش ساده نیست که اصول و مفاهیم اولیه را بیان کند و بس. ما از مبتدی تا پیشرفته سئو را به شما آموزش می دهیم. با خواندن عناوین، متوجه می شوید که در یک دوره کامل هستید و همه چیز را یاد خواهید گرفت.

سه بخش اصلی آموزش سئو شامل موارد زیر است:

  • عمدتا سئو
  • سئو داخلی و فنی
  • سئو خارجی و لینک سازی

البته دو دوره دیگر نیز در این پکیج وجود دارد که به ندرت در دوره های دیگر خواهید دید. اولی دوره تحقیق کلمات کلیدی است که در بسته سئو گنجانده شده است و دومی آموزش ابزار جستجوی کنسول گوگل است که به خودی خود یک دوره عملی است و در تمام بخش های بازاریابی دیجیتال استفاده می شود.

اما مهمترین بخش یادگیری سئو از نوین است.

کسانی که در این دوره شرکت می کنند پس از اتمام دوره آموزشی با پلتفرم جدید تخصصی آشنا می شوند تا بتوانند به سرعت پروژه ها را دریافت کرده و کسب درآمد کنند. اگر می خواهید جزئیات این دوره جامع و قسمت هایی از آن را مشاهده کنید، حتما به صفحه دوره سئو سری بزنید.

آخرین نکته …

این معرفی منابع رایگان سئو است. اگر قصد شما یادگیری سئو است، از همین امروز شروع به یادگیری سئو کنید و گوگل را برای همیشه از سایت خود راضی نگه دارید!

نوشته شده توسط بهترین منابع یادگیری سئو: منابع انگلیسی و فارسی! برای اولین بار در نوین. به نظر می رسد.