تعمیرات با 50% تخفیف; عیدی دیجی کالاسرویس


باتری موبایل خود را با قیمت 299 هزار تومان در کمپین نوروزی دیجی کالاسرویس تعویض کنید.

«هدیه ای برای خود و جیبتان» نام جشنواره نوروزی دیجی کالاسرویس است که در این جشنواره تا سوم اسفند، مصرف کنندگان می توانند گارانتی محصولات الکترونیکی خود را با 30 درصد تخفیف تمدید کنند. ضمناً در این کمپین 50 درصد تخفیف در تعمیرات بدون گارانتی در نظر گرفته شده است.

بدین ترتیب با استفاده از امکانات ویژه کمپین «هدیه برای خود و جیبتان» می توانید به جای پرداخت هزینه های بالای تعمیر، گارانتی دستگاه خود را تمدید کنید و از خدمات پس از فروش مطمئن دیجی کالاسرویس استفاده کنید. البته تخفیف تمدید گارانتی شامل دستگاه هایی هم می شود که گارانتی دیجی کالاسرویس ندارند. تمدید گارانتی به این معنی است که وقتی دستگاه الکترونیکی شما نیاز به تعمیر دارد، هزینه کمتری می پردازید.

کسانی که گوشی موبایل آنها از گارانتی خارج شده است نیز می توانند با استفاده از تخفیف کمپین نوروزی دیجی کالا بابت هزینه تعمیر، بدون پرداخت هزینه هنگفت بابت تعمیر یا تعویض از خدمات گارانتی معتبر دیجی کالا بهره مند شوند.

سرویس دیجی کالا که فعالیت خود را از سال 1397 با هدف ارائه خدمات به روز و مطمئن کالاهای الکترونیکی آغاز کرد، یکی از معتبرترین گارانتی های کشور و در واقع گارانتی اصلی دیجی کالا می باشد. در آینده نزدیک خدمات و گارانتی دیجی کالاسرویس شامل سایر کالاهای الکترونیکی می شود.

تخلیه تعمیر با 50% تخفیف; عیدی دیجی کالاسرویس برای اولین بار در روزهای شنبه هفته نامه. به نظر می رسد.