خرید اکانت گوگل ادز – بهترین راه ها برای خرید اکانت گوگل ادز اختصاصی


خرید یک حساب Google Ads – بهترین راه برای خرید یک حساب Google Ads اختصاصی

خرید اکانت گوگل ادز راه حل خوبی برای کسب و کارهایی است که می خواهند ترافیک و فروش خود را از طریق تبلیغات گوگل افزایش دهند. این حساب‌ها به کسب‌وکارها اجازه می‌دهند تا تبلیغات را به‌طور مستقل مدیریت کنند و کنترل بیشتری بر نحوه نمایش آگهی‌ها و هزینه‌های تبلیغاتی به آنها بدهند.

محتوا

یک حساب Google Ads خریداری کنید

برای استفاده از خدمات گوگل ادز باید یک حساب تبلیغاتی برای خود ایجاد کنید. باید بگوییم که ایجاد اکانت گوگل ادز رایگان است. در مرحله بعد، باید تصمیم بگیرید که با چه ارزی می خواهید در گوگل تبلیغ کنید. در ایران به دلیل تحریم های موجود تقریبا همه آژانس دیجیتال مارکتینگ که یک ارائه دهنده خدمات Google Ads است، با ارزهای لیر، دلار و درهم کار می کند.

چرا اکانت گوگل ادز بخریم؟

Google Ads یکی از قدرتمندترین ابزارهای تبلیغات آنلاین است که می تواند به کسب و کارها کمک کند تا به مخاطبان هدف خود دست یابند و فروش خود را افزایش دهند. با خرید اکانت گوگل ادز، می توانید تبلیغات خود را در بالای نتایج جستجوی گوگل قرار دهید و به میلیون ها کاربر دسترسی پیدا کنید که محصولات یا خدمات شما را جستجو می کنند.

مزایای خرید اکانت گوگل ادوردز عبارتند از:

  • دستیابی به مخاطب هدف: تبلیغات گوگل به شما این امکان را می دهد که تبلیغات خود را بر اساس کلمات کلیدی، مکان، زمان و عوامل دیگر هدف قرار دهید. به این ترتیب می توانید مطمئن شوید که تبلیغات شما فقط برای افرادی که به محصولات یا خدمات شما علاقه مند هستند نشان داده می شود.
  • افزایش آگاهی از برند: تبلیغات گوگل ادوردز می تواند به افزایش آگاهی از برند شما کمک کند. با نشان دادن تبلیغات خود به افراد بیشتری، می توانید برند خود را به ذهن آنها وارد کنید.
  • افزایش ترافیک سایت: تبلیغات گوگل ادوردز می تواند باشد ترافیک سایت را افزایش دهید شما کمک می کنید با هدایت کاربران به سایت خود، می توانید آنها را با محصولات یا خدمات خود آشنا کنید و احتمال تبدیل آنها به مشتری را افزایش دهید.

اگر می خواهید فروش خود را افزایش دهید و کسب و کار خود را توسعه دهید، تبلیغات گوگل یکی از بهترین ابزارهایی است که می توانید استفاده کنید.

نحوه خرید اکانت گوگل ادوردز

خرید یک حساب کاربری اختصاصی گوگل ادوردز به روش های مختلفی انجام می شود. اما پرداخت هزینه های ارزی می تواند دغدغه های خاص خود را داشته باشد. با ما همراه باشید تا با دو روش مستقیم و غیر مستقیم خرید اکانت اختصاصی گوگل ادوردز آشنا شوید.

روش مستقیم خرید اکانت گوگل ادز از وب سایت رسمی


برای خرید مستقیم اکانت گوگل ادز می توانید به وب سایت گوگل ادز رفته و با وارد کردن اطلاعات شخصی و تجاری خود یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. پس از ایجاد حساب کاربری، می‌توانید با شارژ کردن حساب خود، تبلیغات در Google را شروع کنید.

روش غیر مستقیم خرید اکانت گوگل ادز از شرکای رسمی گوگل


علاوه بر روش مستقیم می توانید از شرکت های واسطه استفاده کنید تبلیغات گوگل همچنین برای خرید یک حساب کاربری استفاده کنید. این شرکت ها با داشتن تجربه و دانش کافی می توانند فرآیند خرید اکانت و مدیریت آن را برای شما تسهیل کنند.

مزایای خرید اکانت گوگل ادز با دارت چیست؟

می توانید خرید اکانت گوگل ادز خود را به دارت بسپارید. در زیر با برخی از مزایای خرید اکانت گوگل ادز از دارت بیشتر آشنا خواهید شد.

امکان بارگذاری حساب


شارژ اکانت تبلیغاتی از طریق دارت امکان پذیر است که با کارت های اعتباری معتبر انجام می شود.

استفاده از کد تبلیغاتی گوگل


اعتبار هدیه (تا 436 دلار / 8000 پوند / 1600 درهم) به حساب های ایجاد شده توسط دارت تعلق می گیرد.

دسترسی فوری به حساب


اگر خرید و مدیریت حساب Google Ads خود را به ما بسپارید، می توانید بلافاصله اطلاعات خود را مدیریت کنید یا گزارش های مرتبط را دریافت کنید.

پشتیبانی و مشاوره


یکی دیگر از مزیت های خرید اکانت گوگل ادز با دارت این است که در هر زمان می توانید از پشتیبانی و مشاوره کارشناسان دارت استفاده کنید. کارشناسان ما با تجربه چندین ساله خود می توانند به شما کمک کنند.

بدون نیاز به کارت بین المللی


اگر خرید اکانت گوگل ادز خود را به دارت بسپارید، دیگر نگران نحوه خرید آن نخواهید بود. زیرا اکانت گوگل ادوردز شما توسط دارت با یک حساب معتبر بین المللی واقعی ایجاد شده است. همچنین باید بدانید که هزینه کمپین های تبلیغاتی شما به صورت ریالی دریافت می شود.

هزینه خرید اکانت گوگل ادز چقدر است؟

ایجاد اکانت گوگل ادز رایگان است، اما برای شروع تبلیغات باید حساب را شارژ کنید. هزینه های تکمیل حساب Google Ads بسته به ارز و طرح انتخابی متفاوت است.

در حال حاضر در ایران امکان خرید اکانت گوگل ادز با لیر و دلار وجود دارد. هزینه بارگذاری حساب گوگل ادز از 500 تا 20000 پوند متغیر است. هزینه شارژ یک حساب Google Ads بین 30 تا 2000 دلار است.

علاوه بر هزینه های صورتحساب حساب، هزینه هایی نیز برای نمایش تبلیغات گوگل ادز وجود دارد. این قیمت بر اساس عواملی مانند کلمات کلیدی، سطح رقابت در آن کلمات کلیدی، کیفیت تبلیغ و موقعیت جغرافیایی تعیین می شود.

به طور کلی هزینه خرید اکانت گوگل ادز و هزینه نمایش تبلیغات در گوگل ادز می تواند از چند صد تومان تا چند میلیون تومان در ماه متغیر باشد.

چرا باید یک حساب Google Ads از شریک رسمی Google بخرم؟

این شرکت ها دانش و تجربه کافی در زمینه تبلیغات گوگل دارند و می توانند به دنبال کردن کسب و کارها کمک کنند طراحی کمپین های تبلیغاتی دیجیتالآنها را به بهترین نحو مدیریت کنید و کارایی را افزایش دهید.

برخی از مزایای خرید حساب Google Ads از شریک رسمی Google عبارتند از:

  • تخصص و تجربه: شرکای رسمی گوگل دوره های آموزشی گوگل را گذرانده اند و دانش و تجربه کافی در زمینه تبلیغات گوگل دارند. این به آنها کمک می کند تا کمپین های تبلیغاتی تجاری را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنند و اثربخشی آنها را افزایش دهند.
  • پشتیبانی می کند: شرکای رسمی Google پشتیبانی 24 ساعته را ارائه می دهند و در صورت وجود مشکل در کمپین های تبلیغاتی به کسب و کارها کمک می کنند تا مشکل را برطرف کنند.
  • ویژگی های خاص: شرکای رسمی Google، برای ویژگی‌های ویژه مانند دسترسی به بهترین ابزار دیجیتال مارکتینگ و به منابع آموزشی گوگل دسترسی دارند. این ویژگی ها می تواند به کسب و کارها کمک کند تا کمپین های تبلیغاتی خود را بهینه کنند.

آیا محدودیتی برای خرید تعداد حساب های تبلیغاتی گوگل وجود دارد؟

به طور کلی، تعداد حساب های Google Ads که می توانید خریداری کنید به بودجه شما بستگی دارد. اگر بودجه تبلیغاتی زیادی دارید، می توانید چندین حساب ایجاد کنید و هر کدام را به یک کمپین خاص اختصاص دهید. این به شما کمک می کند تا تبلیغات خود را هدفمندتر کنید و به نتایج بهتری برسید.

اگر بودجه تبلیغاتی شما محدود است، می توانید با یک حساب شروع کنید و سپس در صورت نیاز حساب های بیشتری اضافه کنید.

سوالات متداول در مورد خرید یک حساب Google Ads

آیا اکانت خریداری شده کارمزد اولیه دارد؟

خیر، به طور کلی خرید اکانت گوگل ادوردز رایگان است مگر اینکه توسط متخصصان ایجاد شود، در این صورت آنها هزینه معقولی از شما دریافت خواهند کرد. بنابراین برای شارژ اولیه حساب خود باید مبلغی را در نظر بگیرید که باید به پوند یا دلار شارژ شود.

چه کسی می تواند به حساب خریداری شده دسترسی داشته باشد؟

قوانین دسترسی به اکانت گوگل ادز ممکن است برای موقعیت ها و مشاغل مختلف متفاوت باشد، اما در مجموعه دارت، کارشناسان ما و صاحبان ایمیل هایی که مشتری در فرم اولیه ذکر می کند، دسترسی لازم به حساب گوگل ادز را دارند. همچنین باید بگوییم که دسترسی دارت فقط برای انجام پرداخت های مالی و بررسی مغایرت تبلیغات با قوانین کشور و قوانین گوگل است.

برای دریافت مشاوره در مورد خرید اکانت گوگل ادز، این فرم را تکمیل کنید.

و در پایان این …

اگر قصد دارید از تبلیغات Google برای تجارت خود استفاده کنید، خرید یک حساب Google Ads از یک شریک رسمی Google ممکن است بهترین گزینه برای شما باشد. این به شما کمک می کند تا کمپین های تبلیغاتی خود را به درستی اجرا کنید و از آن بهره کامل ببرید.

مقالات دیگر

مقاله خرید اکانت گوگل ادز – بهترین روش ها برای خرید اکانت اختصاصی گوگل ادز برای اولین بار در آژانس بازاریابی دیجیتال دارت. به نظر می رسد.