دلایل عدم نمایش تبلیغات در گوگل چرا تبلیغ من در گوگل نمایش داده نمی شود؟


در گوگل تبلیغ کنید شاید برای بسیاری از افراد این روش یکی از پیچیده ترین روش های تبلیغات آنلاین باشد، زیرا برای موفقیت در آن باید نکات زیادی را رعایت کرد و پارامترهای خاصی را تعیین کرد که معمولا افراد از آن چشم پوشی می کنند. یک حساب Google AdWords باز کنید یا یک حساب Google Ads خریداری کنید، بودجه تبلیغات گوگل، انتخاب کلمه کلیدی و… این یکی از مهم ترین کارهایی است که باید انجام دهید تا کمپین تبلیغاتی خود را راه اندازی کنید. البته گوگل مثل همیشه ابزارهای مختلفی را برای راحتی شما آماده کرده است که برخی از آنها عبارتند از گوگل ادوردز، گوگل ادسنس، افزونه های تبلیغاتی گوگل ادوردز اما البته یک جایگزین مثل گوگل ادسنس سایت BuySellAds و یک سایت وبلاگ ممکن است نیازهای شما را نیز برآورده کند.) اما با وجود این همه امکانات و استفاده از آنها، وقتی افراد تبلیغات آنلاین خود را در گوگل شروع می کنند، پس از مدتی با جستجو در گوگل تبلیغ خود را نمی بینند و اولین سوالی که می پرسند این است که بپرسید چرا نیست. آیا تبلیغ من در گوگل نمایش داده نمی شود؟ اگر تا به حال با این مشکل مواجه شده اید، در این مقاله با گروه افرک دلایل عدم نمایش تبلیغات در گوگل را خواهید دانست.

دلایل اصلی برای عدم نمایش تبلیغات در گوگل

انتخاب کلمه کلیدی اشتباه

یکی از رایج ترین دلایل عدم نمایش تبلیغات در گوگل این است که شما کلمه کلیدی را که برای کمپین تبلیغاتی خود وارد کرده اید جستجو نمی کنید. اما گاهی اوقات به دلیل نامناسب بودن این کلمه کلیدی و یا عدم جستجوی آن توسط کاربران، تبلیغ شما توسط گوگل نمایش داده نمی شود.

انتخاب کلمات کلیدی علاوه بر تبلیغات گوگل، برای تبلیغات در یوتیوب نیز بسیار مهم است.

وضعیت آگهی خود را بررسی کنید

هنگامی که تمام تنظیمات مربوط به تبلیغات گوگل خود را مشخص کردید، باید وضعیت آن را از نظر گوگل بررسی کنید. گاهی اوقات وضعیت تبلیغ Google شما “تأیید شده (با محدودیت)” یا “تأیید شده (با محدودیت)” است. این وضعیت به این معنی است که تبلیغ شما تایید شده و نمایش داده خواهد شد، اما نه در همه موارد! این زمانی اتفاق می‌افتد که از هیچ یک از خط‌مشی‌های قرار دادن تبلیغات Google پیروی نکرده باشید.

نرخ جستجو برای کلمه کلیدی شما بسیار پایین است

با وجود ابزارهای مختلفی که در انتخاب کلمه کلیدی به کمک شما می آیند، همچنان ممکن است گزینه ای را انتخاب کنید که چندان مورد توجه کاربران نباشد. در این حالت، به ندرت پیش می‌آید که تبلیغات در گوگل نمایش داده نشود، زیرا مردم معمولاً کلمات کلیدی بسیار رقابتی را انتخاب می‌کنند، اما هنوز هم ممکن است. بنابراین در این صورت ادوردز تبلیغ شما را نمایش نمی دهد و به شما پیشنهاد می کند با توجه به بودجه ای که برای تبلیغات گوگل در نظر گرفته اید کلمه کلیدی دیگری را انتخاب کنید.

شما به دنبال تبلیغ خود در مکان اشتباهی هستید

یکی از تنظیمات قرار دادن در گوگل تبلیغ کنید کاری که شما انجام می دهید تعیین موقعیت جغرافیایی است. بنابراین اگر این پارامتر را برای منطقه خاصی تنظیم کرده اید، باید در همان منطقه باشید تا تبلیغ به شما نمایش داده شود. برای حل این مشکل مربوط به عدم نمایش تبلیغات در گوگل، حتما مکان یا موقعیت جغرافیایی سیستم مورد استفاده خود را به حالتی که هنگام شروع کمپین تبلیغاتی در نظر گرفته اید تغییر دهید.

زمان نمایش آگهی شما نیست

باز هم دلیل دیگر نمایش ندادن آگهی در گوگل تنظیماتی است که خودتان انجام داده اید اما اکنون فراموش کرده اید. اگر تبلیغ خود را در گوگل زمان بندی کرده اید، یعنی برای نمایش نتایج بهتر در روزهای خاصی تنظیم کرده اید، پس نمی توانید آن را در گوگل جستجو کنید مگر در روزهای مشخص شده.

جستجوی کلمه کلیدی شما خیلی زیاد است

همانطور که جستجوی کم کلمات کلیدی می تواند یکی از دلایل عدم نمایش یک تبلیغ در گوگل باشد، جستجوهای بالا نیز می توانند همین کار را انجام دهند. آگهی شما در طول روز اجرا خواهد شد، بسته به اینکه تبلیغات برای چند روز بودجه اجرا شود و همچنین حجم جستجوی کلمه کلیدی انتخابی شما بستگی دارد. بنابراین اگر این بودجه کم و تقاضا زیاد باشد، به احتمال زیاد تبلیغ شما همیشه نمایش داده نمی شود.

رفقای عزیز، امیدواریم مطالب بیان شده در رابطه با تبلیغات در گوگل را نشان نمی دهد براتون مفید بود اگر باز هم سوالی دارید می توانید با مشاورین ما با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

  • 3 اپلیکیشن پولساز ایرانی را به تومان به شما معرفی می کنیم
  • درآمد 80 میلیارد دلاری گوگل در یک فصل!
  • Discord چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
  • عمر باتری تلفن همراه و لپ تاپ با الگوریتم جدید دو برابر می شود!
  • Discord دوباره فیلتر شد! (فیلتر جدید در ایران)

دلایل مکتوب عدم نمایش تبلیغات در گوگل چرا تبلیغ من در گوگل نمایش داده نمی شود؟ برای اولین بار در آفریقا: یک آژانس تبلیغاتی آنلاین. به نظر می رسد.