رویداد آنلاین نوآوری Android Reader فناپتک در تاریخ 25 اسفند ماه برگزار می شود


یک رویداد InnoPos با موضوع Fanaptek Android Reader Innovation در روز چهارشنبه 25 اسفند از ساعت 10 صبح تا 13 به صورت آنلاین برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد و شرکت فناپتک، بی وقفه رویداد Reverse Pitch درباره خدمات قابل ارائه از طریق کارت خوان های بانکی است و هدف اصلی آن همکاری با ایده پردازان، برنامه نویسان، استارت آپ ها و شرکت های نرم افزاری برای ارائه خدمات جدید و خلاقانه به کاربران کارت خوان اندرویدی است.

نسل جدید کارتخوان ها مجهز به سیستم عامل اندروید هستند اما خدمات ارائه شده از طریق این دستگاه ها همان خدمات قدیمی و محدودی مانند پرداخت قبض، خرید شارژ و اعلام موجودی است. این در حالی است که کارت خوان های اندرویدی تقریباً دارای قابلیت های مشابه گوشی های هوشمند هستند و در صورت شناسایی دقیق نیاز اصناف و فروشگاه های مختلف که از این دستگاه ها استفاده می کنند، می توان خدماتی را با توجه به نیاز گروه های مختلف اصناف تعریف کرد. این خدمات حتی بر اساس نیازهای عمومی مشتریان در مناطق مختلف جغرافیایی کشور قابل تعریف است.

این رویداد که به صورت آنلاین و از پلتفرم آپارات پخش می شود، ابتدا اطلاعات کاملی در مورد کارتخوان ها و جایگاه آنها در اصناف، خدمات قابل ارائه از طریق دستگاه های کارتخوان، صنعت پرداخت الکترونیکی و رقابت در آن و… ارائه می کند. . ارائه خواهد شد و سپس در پنل تخصصی با حضور کارشناسان صنعت پرداخت، نمایندگان اصناف و استارت آپ های موفق، فرصت های توسعه کسب و کار مبتنی بر دستگاه های کارت خوان بانکی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. بخش پایانی رویداد همچنین شامل پاسخ به سؤالات مخاطبان است تا هر چه بیشتر جنبه های فردی موضوع روشن شود.

مخاطبان تا پایان فروردین 1403 فرصت دارند وب سایت رسمی رویداد پیشنهادات خود را به فناپتک ارسال کنید. طرح‌های پیشنهادی در دو گروه ایده‌های کاربردی و اپلیکیشن‌های اندرویدی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و در نهایت در اهدای جوایز به ارائه‌کنندگان، از بهترین ایده‌ها از تیم‌های توسعه‌دهنده اپلیکیشن برتر برای همکاری تجاری با همکاران پرداخت الکترونیک فناپتک و پاسارگاد دعوت به عمل می‌آید.

شرکت در این رویداد آنلاین برای تمامی افراد و علاقه مندان رایگان است و لازم است مخاطبان قبل از برگزاری از طریق سایت ثبت نام کنند.

www.innoposchallenge.ir تایید شد.

مقاله رویداد آنلاین نوآوری کارت خوان اندروید فناپتک که در تاریخ 16 مارس برگزار می شود اولین بار در هفته نامه شنبه پدیدار شد. به نظر می رسد.