غذای هیلز از مقدمه تا لیست قیمت غذای سگ و گربه


تپه های غذا تولید کننده مواد غذایی با برند آمریکایی حیوان خانگی و کیفیت این محصولات عالی بوده و جزو بهترین های بازار می باشند.

برای معرفی شرکت صاحب نام هیلز آمریکا قسمت هایی از مقالات سایت رسمی این شرکت را ترجمه کرده ایم که تقدیم دوستداران حیوانات خانگی می کنیم.

تاریخچه ایجاد شرکت هیلز

در اواخر دهه 1930، موریس فرانک، مرد جوان نابینا، به همراه سگ راهنمایش بادی، ایالت های آمریکا را گشت و سگ های موسسه Seeing Eye (قدیمی ترین مدرسه آموزش سگ های راهنمای آمریکا) را تبلیغ کرد. با این حال، ژرمن شپرد او از نارسایی کلیه رنج می برد و آقای فرانک از دکتر مارک موریس کمک گرفت.

دکتر موریس معتقد بود که بیماری باد نتیجه تغذیه نامناسب است، بنابراین او و همسرش لوئیز موریس غذای جدیدی برای حیوانات خانگی در آشپزخانه ساختند. این آغاز کار این شرکت بود.

هیلز غذا از تولید تا اندازه گیری کیفیت

غذای حیوانات خانگی Hills مطابق با مشخصات مواد مغذی و دستورالعمل‌های تولید انجمن جهانی دامپزشکی حیوانات کوچک (WSAVA) و انجمن کنترل خوراک آمریکا (AAFCO) است و گاهی اوقات فراتر از آن است.

پرسنل این شرکت متشکل از دانشجویان دکتری تغذیه، دانشمندان علوم غذایی، کارشناسان ذائقه و دامپزشکان هستند که کار خود را با رویکرد تجربه محور دنبال می کنند.

این تیم گسترده از متخصصان در رشته های مختلف به این شرکت اجازه داده است که به طور مداوم نوآوری های علمی در تغذیه حیوانات خانگی را نشان دهد.

غذاهای حیوانات خانگی هیلز در مرکز تغذیه حیوانات خانگی جهانی تست شده و باید گفت که کیفیت بالای آنها با هیچ برند دیگری قابل مقایسه نیست. بیش از 200 دانشمند و بیش از 900 سگ و گربه وقت خود را اختصاص می دهند تا اطمینان حاصل شود که هر محصول هیل تغذیه مطلوبی را ارائه می دهد. دامپزشکان و والدین حیوانات خانگی می توانند مطمئن باشند که هر محصول برای حمایت از نیازهای غذایی حیوان خانگی شما، بر اساس سن، اندازه و سلامت آنها، فرموله شده است.

شرکت هیلز معتقد است که مراقبت از حیوانات خانگی با کیفیت شامل تغذیه، سلامت دامپزشکی، ورزش روزانه و عشق زیاد است. همه حیوانات خانگی در Hill's Pet Nutrition تحت این شرایط زندگی می کنند.

این شرکت تنها از روش های دلسوزانه و غیر تهاجمی لازم برای توسعه فناوری غذایی استفاده می کند تا سگ ها و گربه ها در سراسر جهان زندگی طولانی و سالم داشته باشند.

هیلز مواد تشکیل دهنده را از تامین کنندگانی می پذیرد که امکانات آنها با استانداردهای دقیق کیفیت مطابقت دارد و توسط هیلز تایید شده است.

نه تنها هر عنصر برای اطمینان از ایمنی غربالگری می شود، بلکه مشخصات مواد تشکیل دهنده هر محصول برای تعیین مواد مغذی کلیدی تجزیه و تحلیل می شود تا اطمینان حاصل شود که حیوان خانگی شما فرمول دقیق مورد نیاز خود را دریافت می کند.

این شرکت سالانه ممیزی های سیستم کیفیت را برای تمام تاسیسات تولیدی انجام می دهد تا اطمینان حاصل کند که آنها استانداردهای بالایی را که حیوان خانگی شما سزاوار آن است مطابقت دارد.

علاوه بر این، تمام محصولات نهایی قبل از انتشار از نظر فیزیکی بررسی و از نظر مواد مغذی کلیدی آزمایش می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که حیوان خانگی شما در هر بسته‌بندی کیفیت ثابتی مصرف می‌کند.

از جمله غذای خشک

لیست قیمت محصولات هیلز

برای دیدن همه محصولات Hills، روی دکمه نمایش محصولات بیشتر کلیک کنید

مقاله غذایی هیل از معرفی لیست قیمت غذای سگ و گربه اولین بار در پت زیپ. به نظر می رسد.