نمایشگاه تخصصی سرمایه گذاران و سرمایه گذاران ایران دمو دی


با تجربه 9 سال فرهنگ سازی از طریق انتشار هفته نامه شبه مگ و 7 سال میزبانی نشست یلدا، نشست سرمایه گذار و استارتاپ در رویداد نونبربری و کافه پایتخت به دلیل دسترسی ده ها سرمایه گذار و سرمایه گذار هزاران استارت‌آپ، گروه شبانه می‌خواهد دور هم جمع کند Shaun فضایی برای تیم‌ها و شرکت‌های نیازمند سرمایه ایجاد کرد تا در رویداد روز نمایشی ایران که توسط بخش خصوصی برگزار می‌شود شرکت کنند و مستقیماً با سرمایه‌گذاران مذاکره کنند و سرمایه جذب کنند. یکی از محورهای اصلی این رویداد بزرگ سرمایه گذاری، نمایشگاه تخصصی سرمایه گذاران و سرمایه گذاران است. حضور در این نمایشگاه یک فرصت استثنایی برای کارآفرینان و سرمایه گذاران است.

چرا نمایشگاه ایران دامودی یک فرصت استثنایی است؟

یکی از محورهای رویداد روز دموی ایران، برگزاری نمایشگاهی برای سرمایه‌گذاران و کارآفرینان با حضور استارت‌آپ‌ها، دانش‌بنیان، خلاق، فناوری و SMEها و شرکت‌های سرمایه‌گذاری فعال (VC)، صندوق‌های پژوهشی و فناوری، سرمایه گذاری های شرکتی شرکت های سرمایه اصلی (CVC)، صنایع نوآور، شتاب دهنده ها، شرکت های بزرگ صنعتی و متولیان سرمایه گذاری های نوآوری خواهند بود. این نمایشگاه در فضایی به مساحت 12000 متر در تاریخ 29 الی 31 خرداد ماه 1403 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بازار بزرگ ایران (ایران مال) برگزار می شود.

یک فرصت استثنایی برای جذب سرمایه

با توجه به اینکه تنها سرمایه گذاران می توانند وارد نمایشگاه و محیط رویداد شوند، وجود غرفه ای برای استارتاپ ها و شرکت های فناور که به دنبال جذب سرمایه هستند و یا تمایل به برقراری ارتباط با شرکت های بزرگ برای انعقاد قراردادهای B2B یا افزایش آگاهی از برند خود را دارند. خیلی مهم. این یک فرصت استثنایی برای ملاقات و مذاکره با ده ها سرمایه گذار و فرشته (سرمایه گذارانی که شخصاً سرمایه گذاری می کنند) و مدیران ارشد صنایع و CVC ها است.

نمایشگاه بزرگ Demo Day در ایران مال برگزار می شود.

فرصتی بی نظیر برای سرمایه گذاران خطرپذیر

حضور بیش از هزار تیم استارت آپ، دانش بنیان، خلاق، فناوری و سرمایه گذاری و SME در میانه این رویداد سه روزه و مدیران ارشد صنایع و CVC ها فرصت مناسبی برای شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر و آنجلز است. شبکه سرمایه گذاری با استفاده از تعامل فضایی و ایجاد غرفه. تبادل نظر و توافق با سرمایه گذاران و سرمایه گذاران بزرگ صنعتی برای همکاری سرمایه گذاری مشترک و یافتن تیم ها و شرکت های سرمایه گذاری مستعد.

فرصت عالی برای صنایع نوآورانه و CVC می بینم

صنایع و شرکت ها برای رفع مشکلات و مسائل شرکت خود نیازمند نیروی متخصص و استارت آپ های دانش بنیان و فناوری هستند. حضور در این نمایشگاه فرصتی استثنایی برای دسترسی همزمان و سریع به جامعه بزرگی از این شرکت ها و سرمایه گذاران خطرپذیر و ارائه ظرفیت ها، فرصت ها، چالش ها و مشکلات همکاری موثر است. با توجه به حضور ده ها شرکت و استارت آپ و بازدید متولیان نهادهای مختلف؛ داشتن غرفه ویژه برای شرکت ها و ارائه نمونه کارها می تواند در شکل گیری و توسعه CVC کمک شایانی کند. از سوی دیگر، حضور مدیران ارشد هر شرکت و گفت‌وگو با استارت‌آپ‌ها و سایر سرمایه‌گذاران می‌تواند به آنها در شناخت نوآوری‌ها و فناوری‌ها کمک کند.

فرصتی ویژه برای شبکه فرشتگان

ایجاد غرفه یا داشتن پیشخوان برای شبکه فرشتگانی که شخصاً سرمایه گذاری می کنند و فاقد ساختار شرکتی و متخصص برای ارزیابی شرکت های سرمایه گذاری هستند. این فرصت مغتنمی برای استقبال از سرمایه گذاران به تیم ها و شرکت های مستعد، موفق و آینده دار در فضای خود است که به دنبال افزایش سرمایه و در عین حال رشد شبکه خود در طول سه روز رویداد هستند.

زمان ثبت نام در نمایشگاه

شرایط و تعرفه بازدید از نمایشگاه 24 اسفندماه اعلام می شود.

لینک و زمان ثبت نام و شرایط شرکت در ایران دمو دی

ثبت نام استارت آپ های سرمایه دار، شرکت های دانش بنیان، صنایع خلاق و فناور در روز دموی ایران از 14 اسفند ماه 1402 آغاز می شود و 10 فروردین پایان ثبت نام و آغاز فرآیند راستی آزمایی خواهد بود. در اینجا می توانید برای جذب سرمایه و شرکت در بزرگترین رویداد سرمایه گذاری اکوسیستم استارتاپی ایران اقدام کنید.

این رویداد در کجا برگزار می شود؟

رویداد ایران دمدی از 29 تا 31 خردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی بازار بزرگ ایران (ایران مال) در زمینی به مساحت 12 هزار متر مربع برگزار می‌شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد این مقاله را بخوانید.

مقاله نمایشگاه تخصصی سرمایه گذاران و سرمایه گذاران در روز دموی ایران اولین بار در هفته نامه شنبه منتشر شد. به نظر می رسد.