هزینه خرید از دیجی کالا را کاهش دهید


اگر شما از آن دسته افرادی هستید که زیاد خریدهای اینترنتی می کنید، احتمالاً به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه های خرید خود هستید.

خیلی وقت ها ممکن است از یک فروشگاه اینترنتی زیاد خرید کنیم اما به گزینه های مختلفی که برای خدمات تخصصی تر به ما ارائه می دهد توجه نکنیم. این گزینه ها مزایا و معایب کاهش هزینه هستند. از تخفیف ویژه تا ارسال رایگان.

دیجی کالا به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی ایران این راه ها را بسیار دارد. اگر به دلیل خرید زیاد نگران هزینه های حمل و نقل هستید و می خواهید تا حد امکان آنها را کاهش دهید، این راه حل ها به شما کمک زیادی می کند.

دیجی پلاس

دیجی کالا با سرویس اشتراک ویژه ای به نام «دیجی پلاس» گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که ارسال رایگان یکی از مهم ترین ویژگی های آن است.

در دیجی پلاس می توانید اشتراک ماهیانه 89 هزار تومانی بخرید که امکان دسترسی به خدمات بی نظیری مانند ارسال رایگان را فراهم می کند.

با اشتراک ماهانه دیجی پلاس می توانید 4 کالا را با ارسال رایگان خریداری کنید. البته این فرصت ویژه برای خریدهایی که:

  • اینها را باید دیجی کالا ارسال کند نه فروشنده
  • آنها را با بار حمل نکنید
  • خرید از سوپرمارکت ها با فاکتور زیر 80 هزار تومان
  • کالای خریداری شده نباید سنگین باشد

حتما دیده اید که برخی از محصولات در این فروشگاه اینترنتی دارای گزینه تحویل سریع هستند که البته هزینه آن کمی بیشتر است اما اگر اشتراک دیجی پلاس دارید این ارسال نیز رایگان است. برای خرید در سوپرمارکت ها اگر مبلغ کل سفارش شما از 80 هزار تومان بیشتر شود به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

در روش های دریافت کالای دیجیتال به صورت حضوری، در صورت داشتن اشتراک دیجی پلاس، نیازی به پرداخت هزینه پایین 19000 تومانی ندارید. در صورت ارسال کالا از طریق پست، دیجی پلاس هیچ هزینه ای پرداخت نمی کند.

دیجی کلاب

تمامی کاربران دیجی کالا پس از ثبت نام و افتتاح حساب کاربری به عضویت دیجی کلاب در می آیند. این باشگاه بر اساس امتیازی که کاربر به دست می آورد جوایز ویژه ای به او می دهد.

امتیازها نیز به روش های مختلف به دست می آیند. خرید، نظر دادن در مورد خریدها و تکمیل ماموریت های Digicclub.

ماموریت ها عبارتند از: خرید یا تمدید اشتراک دیجی پلاس، احراز هویت و 3 سفارش در ماه. البته در همان ابتدا با نصب اپلیکیشن دیجی کالا و ثبت سفارش اول امتیاز کسب خواهید کرد.

با توجه به امتیازاتی که کسب کرده اید و در حساب کاربری خود ثبت کرده اید، کد تخفیف برای ارسال رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. علاوه بر این می توانید در بازی های مختلف دیجی کلاب مانند چارچ و بخت، لاکی باکس و تا سه ناصح نیز شرکت کنید که یکی از جوایز آن ارسال رایگان است.

گرفتن شخصی

یکی از پرکاربردترین روش ها برای کاهش هزینه های حمل و نقل، استفاده از گزینه وانت حضوری است. با این روش شما منتظر نمی نشینید تا پیک خرید شما را تحویل دهد، خودتان بروید و آن را جمع آوری کنید!

برای استفاده از این قابلیت دو راه وجود دارد. کمدها و مراکز پذیرش شخصی. هنگام ثبت سفارش، باید زمان و مکان تحویل را انتخاب کنید. در پایین آدرس خود می بینید که می گوید: مراکز پذیرش شخصی در نزدیکی این آدرس.

با کلیک بر روی این لینک، قفل ها و مراکز بازشو نمایش داده می شوند. البته گنجه برای شهرهای تهران، کرج و اصفهان فعال است و اگر کالای انتخابی شما سوپرمارکت یا سنگین نباشد و فرستنده دیجی کال باشد قابل استفاده است.

کمدها شبیه کمد هستند و معمولا در مراکز خرید یافت می شوند. زمانی که خرید شما در آن قرار گرفت، پیامک دریافت خواهید کرد و 24 ساعت فرصت دارید تا بسته را تحویل بگیرید.

مراکز جمع آوری حضوری در سراسر ایران فعال هستند، مشروط بر اینکه کالا سوپرمارکتی یا سنگین نباشد و فرستنده کالا دیجیتال باشد. در این صورت می توانید آنها را از این مراکز که بیشتر مغازه ها یا اداراتی مانند پیشخوان دولتی هستند تهیه کنید.

نکته مهم این است که با انتخاب گنجه یا مراکز پذیرش شخصی فقط 19900 تومان به عنوان هزینه ارسال می پردازید. حدود 20 هزار تومان کمتر از قیمت معمولی ارسال.

در هفته نامه شنبه برای اولین بار هزینه خرید از دیجی کالا را کاهش دهیم. به نظر می رسد.