چگونه یک حساب بانکی به Google Adsense اضافه کنم؟


برخی افراد از یوتیوب و سایت کسب درآمد می کنند، حساب Google Adsense و باید یک حساب بانکی را به آن پیوند دهید. ممکن است ندانید چگونه حساب بانکی را به Google Adsense اضافه کنید و درآمد خود را نقد کنید! برای بازخرید درآمد AdSense خود به یک حساب بانکی بین المللی نیاز دارید. اگر حساب بانکی بین المللی ندارید، آژانس تبلیغاتی افرک می تواند در این زمینه به شما کمک کند؛ در واقع با وارد کردن اطلاعات حساب ما می توانید پول خود را هم از یوتیوب و هم از سایت برداشت کنید! اما چگونه؟
باید بگوییم که پس از اتصال حساب بانکی، پول مستقیماً به حساب واریز می شود و سپس آن را برای شما نقد می کنیم. در این مقاله در مورد نحوه افزودن حساب بانکی به Google Adsense صحبت خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید


چگونه
حساب بانکی یوتیوب را فعال کنید?

سوالی که اکثر یوتیوبرهای ایرانی دارند این است که چگونه حساب بانکی یوتیوب را فعال کنیم! برای فعال سازی حساب بانکی و کسب درآمد از یوتیوب شما به Google Adsense نیاز دارید. بعد از یک حساب Google AdSense ایجاد کنید، ابتدا باید گوگل ادسنس را به کانال یوتیوب خود متصل کنید و سپس درآمد کسب شده از آن را دریافت کنید. شما همچنین می توانید از صفر تا صفر کسب درآمد از یوتیوب به افراک بسپار.

نحوه باز کردن حساب بانکی Google Adsense

اخیراً Google AdSense شروع به ارسال مستقیم پول به حساب بانکی کرده است. قبلاً ارسال پول به صورت حواله الکترونیکی و چک صندوق بود. اما اکنون این روش کسب درآمد گوگل ادسنس تغییر کرده است.
با این روش پول مستقیماً به حساب بانکی شما ارسال می شود. البته چند مرحله آسان برای انجام این کار وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

 1. وارد وب سایت رسمی Google AdSense شوید

  در مرحله اول، برای برداشت درآمد، باید با استفاده از موبایل، لپ تاپ یا کامپیوتر خود به سایت رسمی گوگل ادسنس مراجعه کنید. سپس ایمیل خود را در فضای مشخص شده وارد کنید.

 2. گزینه پرداخت ها را انتخاب کنید.

  سپس یک نماد منو در سمت چپ صفحه مشاهده خواهید کرد که باید روی آن کلیک کنید. پس از باز کردن منو چندین گزینه وجود دارد که باید گزینه پرداخت را انتخاب کنید که به وضوح در تصویر زیر نشان داده شده است.
  توجه: توجه داشته باشید که اگر مبلغ Google Adsense شما 10 دلار است، می توانید یک حساب بانکی وارد کنید. همچنین حداقل درآمدی که می توان از یوتیوب بازخرید کرد 100 دلار است. و زیر 100 دلار، خود یوتیوب بررسی نمی کند.

 3. گزینه افزودن روش پرداخت را انتخاب کنید

  سپس در این مرحله باید بر روی Add Payment Method کلیک کنید. سپس با صفحه ای روبرو خواهید شد که در تصاویر زیر به وضوح قابل مشاهده است.

 4. پر کردن فرم Google AdSense

  در مرحله آخر باید فرم Google AdSense را پر کنید. پس از پر کردن مشخصات حساب بانکی خود، باید بر روی گزینه ذخیره کلیک کنید. سپس حساب بانکی شما به Google Adsense اضافه خواهد شد.

مقاله مرتبط: نحوه کسب درآمد با Google AdSense Google AdSense

راهنمای پر کردن فرم Google AdSense

اگر نمی دانید چگونه فرم Google AdSense را پر کنید، با ما همراه باشید.

 • شناسه ذینفع (اختیاری): شناسه ذینفع اختیاری است، می توانید این قسمت را خالی بگذارید
 • نام حساب بانکی: در این قسمت باید نام حساب بانکی خود را وارد کنید.
 • نام بانک: در این قسمت نام بانکی که در آن حساب دارید را وارد کنید.
 • کد IFSC: در اینجا می توانید کد IFSC شعبه خود را از دفترچه خود وارد کنید.
 • کد BIC سوئیفت: نوعی کد است که ارزهای بین المللی را مبادله می کند و سپس به شعبه بانک شما ارسال می کند. سپس شعبه بانک شما پول را به حساب شما واریز می کند.
 • شماره حساب: شماره حساب خود را در این قسمت وارد کنید.
 • شماره حساب را دوباره وارد کنید: شماره حساب بانکی خود را دوباره در اینجا وارد کنید.
 • بانک واسطه (از شعبه خود بپرسید): دوباره همان شماره حساب را وارد کنید.

کلمه آخر – پیوند حساب بانکی با Google Adsense

در این مقاله از Afrik به نحوه اضافه کردن حساب بانکی به Google Adsense پرداختیم. امیدواریم پس از افزودن حساب بانکی خود به گوگل ادسنس بتوانید از مطالب ذکر شده بهره ببرید و درآمد خود را کسب کنید.

 • ما ۹ نوع کمپین تبلیغاتی گوگل ادز را به شما معرفی می کنیم
 • نمونه متن آگهی تخفیف ویژه عید 1403 در 5 کالای پرفروش
 • سئو چیست؟ کامل ترین آموزش سئو به زبان در دسترس
 • بازده سرمایه گذاری تبلیغات گوگل (ROI) چیست و چگونه می توان آن را افزایش داد؟
 • آیا از هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده کنیم یا خیر؟

چگونه یک حساب بانکی به Google Adsense اضافه کنم؟ برای اولین بار در آفریقا: یک آژانس تبلیغاتی آنلاین. به نظر می رسد.