5 برنامه هوش مصنوعی برای جذب زبان


زبان را با هوش مصنوعی این دغدغه بسیاری از ما ایرانیان است. هوش مصنوعی می تواند در هزینه های یادگیری زبان صرفه جویی کند و به روشی آسان و جذاب به ما آموزش دهد. در این مقاله 5 برنامه هوش مصنوعی برای یادگیری زبان های خارجی را به شما ارائه می کنیم. با ما بمان.

GPT چت

GPT Chat یکی از معروف ترین برنامه های هوش مصنوعی برای یادگیری و بهبود زبان انگلیسی و سایر زبان ها است. با این برنامه در کلاس درس معلم خصوصی چت جی پی تی می نشینیم و از آموزش رایگان و فوق العاده او استفاده می کنیم.

GPT Chat ویژگی های زیادی برای زبان آموزان دارد. به عنوان مثال، با این برنامه می توانید خطاهای گرامری را پیدا کنید، متن را ترجمه کنید و معنای کلمات مختلف را درک کنید. Chat GPT همچنین در مکالمات عمومی و تخصصی به زبان انگلیسی و سایر زبان ها به شما کمک می کند.

مقاله مرتبط: ابزارهای برتر هوش مصنوعی برای سال 2023 (غول AI)

با این هوش مصنوعی می توانید هر چهار مهارت گوش دادن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن به زبان های خارجی را تقویت کنید. شما نیازی به شرکت در دوره های عمومی انگلیسی ندارید. زیرا یک معلم خصوصی در هر ساعت از روز در کنار شماست. Chat GPT با ویژگی ها و قابلیت های فوق العاده ای که دارد اولین انتخاب بسیاری از افراد برای یادگیری زبان انگلیسی است.

beta.character.ai

AI beta.charcter.ai دارای ویژگی هایی است که باعث می شود مجبور نباشید در کلاس های زبان شرکت کنید. پس از ورود به سایت این برنامه بر روی گزینه آموزش زبان کلیک کنید. در صفحه جدیدی که باز می شود، یک معلم انگلیسی را انتخاب کنید.

اکنون وارد محیط آموزشی beta.charcter.ai خواهید شد. تام معلم زبان شما در این هوش مصنوعی است. در حین گفتگو مشکلات شما را شناسایی و حل می کند. سپس با پرسش و پاسخ بیشتر سطح زبان شما را کشف کرده و پیشنهادات آموزشی لازم را ارائه می دهد.

مقاله مرتبط: آیا باید از هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده کنیم یا خیر؟

beta.charcter.ai ابزاری ارزشمند برای یادگیری آسان و بدون دردسر زبان انگلیسی و سایر زبان های خارجی است. این هوش مصنوعی به خوبی با کاربر تعامل دارد. همچنین نیازهای زبان آموزان را در بخش های شنیداری و نوشتاری مختلف یادگیری زبان خارجی برآورده می کند. beta.charcter.ai در بین زبان آموزان خارجی بسیار محبوب است.

المثنی، کپی دقیق

RepliKa یک برنامه موبایل مبتنی بر هوش مصنوعی است که توسط Luka راه اندازی شده است. در این برنامه می توانید با شخصیت مجازی RepliKa چت کنید و در نتیجه زبان خارجی خود را تقویت کنید.

RepliKa به دوست مجازی شما تبدیل می شود که می توانید در مورد هر موضوعی با او صحبت کنید. این هوش مصنوعی به بهبود مهارت های زبانی شما کمک زیادی می کند.

این به شما کمک می کند تا دایره لغات خود را گسترش دهید و جملات را بدون مشکل گرامری و املایی بسازید. در نهایت، با مکالمه منظم و طولانی مدت با ReepliKa، اعتماد به نفس شما در صحبت کردن به زبان های خارجی افزایش می یابد و سطح زبان شما بالاتر می رود.

مقاله مرتبط: بهترین نرم افزار برای ایجاد فیلم ها و حلقه های حرفه ای اینستاگرام

Andyrobot

پلتفرم های مختلف یادگیری زبان آنلاین با ظهور هوش مصنوعی وارد بازار شده اند. یکی از این پلتفرم ها Andyrobot است. این پلتفرم به شما کمک می کند تا مهارت های شنیداری، صحبت کردن، خواندن و نوشتن انگلیسی خود را بهبود بخشید.

Andyrobot یک پلتفرم تعاملی مناسب برای آموزش کاربران ایجاد کرده است. آموزش ها و تمرین های این برنامه با توجه به سطح تسلط شما به زبان انگلیسی تعیین می شود.

Andyrobot همچنین دارای ویژگی هایی برای تشخیص و تصحیح خطاهای گرامری و تلفظ، تمرین های ترجمه و پشتیبانی قوی است. با استفاده از این برنامه شما قادر خواهید بود دانش خود را در مورد زبان انگلیسی به میزان قابل توجهی توسعه دهید.

smalltalk2me

smalltalk2me یکی دیگر از برنامه های هوش مصنوعی برای یادگیری زبان خارجی مبتنی بر مکالمه است. برای تقویت زبان انگلیسی باید با ربات های این برنامه صحبت کنید و تمرینات آن را انجام دهید.

smalltalk2me شرایط جذابی را برای دوستداران زبان انگلیسی فراهم می کند. به عنوان مثال، نقش های بازیگری، طراحی داستان و غیره. فعالیت های جالبی هستند که مهارت های شنیداری و گفتاری شما را تقویت می کنند.

همچنین این برنامه قابلیت تشخیص و تصحیح خطاهای گرامری و تلفظی را نیز دارد. به این ترتیب درک شما از ساختار و دایره لغات زبان انگلیسی افزایش می یابد و تسلط شما به زبان انگلیسی افزایش می یابد.

نکته مهمی که هرگز نباید فراموش کرد اهمیت برنامه ریزی و تلاش مستمر است. برای یادگیری زبان های خارجی باید برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و تلاش همه جانبه داشته باشید تا در نیمه راه ناامید و ناامید نشوید.

  • Discord دوباره فیلتر شد! (فیلتر جدید در ایران)
  • اطلاعات گوگل ادز دقیق تر است یا گوگل آنالیتیکس؟
  • 5 برنامه هوش مصنوعی برای جذب زبان
  • ویژگی های جدید Google Meet: ترجمه همزمان و یادداشت برداری
  • بهترین سایت های بازاریابی وابسته ایرانی و خارجی در سال 2024

نوشته شده توسط 5 برنامه هوش مصنوعی برای جذب زبان برای اولین بار در افراک: آژانس تبلیغات آنلاین. به نظر می رسد.